Prezentacje sprzedażowe / oferty

Prezentacje ofertowe tworzymy w ścisłej współpracy z działami sprzedaży. Celem dobrze skrojonej oferty jest oczywiście rozpoczęcie procesu sprzedaży – dlatego tak ważny jest tu język, którym się posługujemy, a także atrakcyjne opracowanie treści wizualnych.

Prezentacje sprzedażowe zawierają najczęściej w swojej strukturze takie elementy jak: slajd tytułowy z datą i informacją dla jakiego klienta została przygotowana oferta, prezentacja firmy (sukcesy, zasięg działania), propozycja wartości, lista świadczonych usługi / oferowanych produktów, rekomendacje klientów, case studies, oferty cenowe, harmonogramy, prezentacja zespołu, dane kontaktowe.

Przygotowywane przez nas prezentacje sprzedażowe mają często charakter tak zwanego “banku slajdów”. W takich projektach tworzymy najczęściej 20-30 slajdów bazowych, spośród których finalnie można wybierać slajdy, które najlepiej pasują do potrzeb klienta, dla którego aktualnie sprzedawca przygotowuje prezentację.

Oferty mogą być prezentowane osobiście – na spotkaniach online / offline lub wysyłane przed czy po spotkaniu drogą elektroniczną. W zależności od wybranej opcji – przygotowujemy prezentację o nieco innym charakterze. W pierwszym wypadku prezentacja będzie bardziej wizualna, w drugim – nieco bardziej tekstowa.

Najważniejsze informacje

 1. Slajd tytułowy
 2. Spis treści
 3. O firmie
 4. My w liczbach
 5. Nasze usługi
 6. Jak działamy?
 7. Dlaczego my?
 8. Rekomendacje klientów
 9. Przykłady zastosowań / case studies
 10. My w mediach / PR
 11. Przykładowy harmonogram
 12. Wstępna oferta cenowa
 13. Zespół
 14. Kontakt

 • opracowanie agendy prezentacji
 • zebranie materiałów źródłowych
 • opracowanie materiałów źródłowych (wybór treści, podział na slajdy)
 • copywriting (po polsku lub po angielsku)
 • dobór fontów, kolorów, ikon, ilustracji i zdjęć
 • autorska grafika

200 - 300 zł / slajd

Cena za 1 slajd waha się w zależności od ilości slajdów i od jakości materiałów źródłowych.

W zależności od preferencji:

 • Power Point
 • Google Slides

Nasze realizacje

Zerknij, jak prezentują się nasze wybrane realizacje – prezentacje firmowe, pitch decki, prezentacje na eventy, szablony firmowe Power Point lub Google Slides. Tutaj znajdziesz ich jeszcze więcej.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Sprawdź, co jeszcze poza realizacją stron internetowych możemy zrobić razem!

Tworzymy strony internetowe

Projektujemy, optymalizujemy i wdrażamy strony www dla firm. Od prostych wizytówek online, przez blogi i landing pages po zaawansowane serwisy.

WIĘCEJ >

Jesteśmy specjalistami od startupów

Weryfikujemy pomysły na biznesy, realizujemy analizy konkurencji, tworzymy modele biznesowe, sprawdzamy możliwości rynkowe dla Twojego produktu.

WIĘCEJ >

Doradzamy firmom w optymalizacji sprzedaży

Doradzamy biznesom, jak zoptymalizować sprzedaż w kanale online - jak poprawić skuteczność strony internetowej, oferty sprzedażowej, jak wdrożyć rozwiązania, które zwiększą konwersję.

Projektujemy grafiki na social media

Projektujemy kreacje na Facebook, Linkedin czy Instagram, spójne z Twoją firmową identyfikacją wizualną.