Zakres usług

Rodzaje stron

Copywriting na strony www - piszemy dobre teksty

Copywriting na strony www to proces projektowania i redagowania tekstów, ale również grafik, które mają na celu budowanie przekazu firmy w sposób klarowny, przekonujący i angażujący dla odbiorców. Obejmuje to zarówno teksty na stronach głównych, jak i artykuły, wpisy blogowe, opisy produktów oraz inne treści, które tworzą całość komunikacji online.

Skuteczna komunikacja online to kluczowy element sukcesu każdej strony internetowej. Dlaczego? Odpowiadamy poniżej.

Dobre treści na strony www - korzyści:

Odpowiedź na potrzeby grupy docelowej

Dobry copywriting na strony www bierze pod uwagę odbiorcę przekazu. Dostosowujemy ton i styl komunikacji do specyfiki i preferencji grupy docelowej, co zwiększa skuteczność serwisu.

/ Grupę docelową analizujemy już na początkowym etapie współpracy podczas Warsztatów Intro.

Dobre teksty wspierają SEO

Współpracujemy z agencjami SEO naszych klientów, które rekomendują listę słów kluczowych. Na tej podstawie tworzymy „Page Title” i  „Meta Description” – opisy strony, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google.

Działania te są istotne dla pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwarek.

Budowanie wizerunku eksperta

Budowanie wizerunku eksperta zależy w dużej mierze od treści prezentowanych na stronie www.

Poprzez umiejętne posługiwanie się słowami, możesz zdobyć ekspercką pozycję, wzmacniając tym samym swoją reputację. To z kolei, buduje zaufanie wśród potencjalnych klientów, skłaniając ich do skorzystania z oferty, którą przygotowałeś.

Zwiększenie zaangazowania użytkowników

Treści, które są przemyślane, angażujące i spójne z projektem graficznym, skłaniają użytkowników do dłuższego przebywania na stronie. Zwiększa to szanse na konwersje.

Copywriting to więcej zapytań!

Lepsza pozycja w wyszukiwarce, większe zaangażowanie użytkowników i wizerunek eksperta – to wszystko wpływa na skuteczność działania Twojej www, a w efekcie na liczbę zapytań i nowych klientów. 

W Agencji Astrotea, treści na strony internetowe piszemy już na początkowych etapach projektowania (równocześnie z pracami nad Architekturą Informacji strony). Dzięki temu możemy zoptymalizować proces projektowy, gwarantując spójność warstwy tekstowej i graficznej

Pierwsze treści przygotowywane są przez Klientów (opisy usług, osób w zespole, historia firmy itp.). Następnie nasz zespół przystępuje do ich modyfikacji, wykorzystując dobre praktyki webwritingu wymienione powyżej.

Napisz do nas i rozpocznijmy współpracę przy nowej stronie internetowej dla Twojej firmy >