Landing page dla nieruchomości

Zakup nieruchomości we Włoszech - landing page

Projekt Dom Italia to polsko-włoska kancelaria adwokacka, której prawnicy od 5 lat obsługują transakcje zakupu nieruchomości we Włoszech. Usługi firmy obejmują wsparcie w poszukiwaniu nieruchomości oraz kompleksową obsługę prawną całej transakcji, tak dla osób fizycznych, jak i dla biznesu.

Jako Astrotea mieliśmy przyjemność zrealizować landing page dla tego projektu.

Data realizacji

2023

Najważniejsze informacje o projekcie

  • landing page + blog
  • 2 wersje językowe
  • dedykowany szablon graficzny
Strony na Wordpress - Dom Italia

Opis realizacji

Przede wszystkim: skuteczność.

Stworzyliśmy landing, którego celem jest sprzedaż wsparcia prawnego w procesie zakupu nieruchomości we Włoszech – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Skupiliśmy się tu przede wszystkim na atrakcyjnej prezentacji wizualnej całego procesu zakupowego oraz atutach współpracy z kancelarią prawną.

Naszemu Klientowi zależało na stworzeniu strony (landing page / one-pager), którą będzie można z łatwością edytować i rozbudowywać. Osiągnęliśmy to dzięki wdrożeniu na Wordpress Elementora PRO, który sprawdza się idealnie w takich przypadkach. Dodatkiem do strony jest blog, na którym prawnicy zamieszczają najważniejsze informacje dotyczące procesu zakupu nieruchomości we Włoszech. Takie działanie wspiera naturalne pozycjonowanie strony w Google.

Wyróżniona funkcjonalność

Współpraca z kilkoma Partnerami

Projekt „Dom Italia” to platforma współpracy kilku kancelarii i specjalistów z różnych krajów. Takie realizacje trwają niejednokrotnie nawet po kilka miesięcy ze względu na skomplikowane procesy decyzyjne i utrudnioną komunikację.

W tym przypadku, dzięki dobrym zdolnościom organizacyjnym i komunikacyjnym, projekt strony zrealizowaliśmy w imponująco krótkim czasie – jednego miesiąca. Udało nam się sprawnie pozyskać od Klienta niezbędne zdjęcia, teksty i feedback do każdego z etapu prac. Istotna w procesie była również wysoka responsywność i zaangażowanie wszystkich Partnerów.

Landing page dla nieruchomości
Stworzyliśmy stronę, która za pomocą odpowiednio dobranych elementów wizualnych i tekstów podkreśla mocne strony oferty naszego Klienta.

Iga Malinowska

Projektant stron www

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

Landing page dla kancelarii
Landing page dla kancelarii
Landing page dla kancelarii
Landing page dla kancelarii