Platforma e-lerningowa ze sklepem

ProSpeed App to dostawca wysokiej jakości sprzętu sportowego i usług, który inspiruje sportowców i umożliwia im osiąganie swoich sportowych celów. „Okiem Wojownika” – główny produkt firmy, to program treningowy online stworzony do sportowych wyzwań. Projekt realizowaliśmy wraz z agencją Cappibara.

Data realizacji

2023

Najważniejsze informacje o projekcie

  • platforma e-learningowa Learn Dash (LMS)
  • sklep internetowy WooCommerce
  • śledzenie postępu przerobionego kursu

Opis realizacji

Na stronie został wdrożony sklep internetowy oparty na wtyczce Woocommerce oraz platforma e-learningowa oparta na wtyczce Learn Dash. Strona oferuje zarówno produkty fizyczne, jak i dostęp do kursów online.

Kluczowym elementem była poprawnie wykonana integracja ze sobą kilku narzędzi.

Dodatkowo do strony został zbudowany dedykowany landing page opisujący funkcjonalności i możliwości budowanej aplikacji.

Pełny pakiet usług: sklep + e-learning

Dla takiej konfiguracji niezbędne była integracja sklepu internetowego z platformą do kursów online oraz obsługą kont użytkowników.

Klienci, którzy zakupili kurs online otrzymują automatycznie dostęp do zakupionych produktów edukacyjnych. W trakcie realizacji kursu, platforma monitoruje postępy użytkowników, którzy w każdej chwili mogą kontynuować rozpoczęty program od miejsca, w którym ostatnio skończyli naukę.

Wdrożenie na Wordpressie dla ProSpeed zrealizowaliśmy w rekordowo szybkim czasie - 2 tygodni! Najczęściej planujemy prace z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, ale jesteśmy też w stanie realizować wybrane projekty na cito.

Agencja Wordpress - Marek Kołodziejczyk

Marek Kołodziejczyk

Programista Wordpress

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne