Strona dla krakowskiego zarządcy nieruchomości

Reduta Nieruchomosci już od ponad 20 lat świadczy usługi profesjonalnego zarządzania i administrowania nieruchomościami w Krakowie i okolicach. Firma zarządza ponad 200 budynkami wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni i lokali usługowych.

Celem projektu było odświeżenie istniejącej strony internetowej, dodanie sekcji z FAQ dla nowych klientów oraz szczegółowego opisu usług firmy.

Data realizacji

2024

Najważniejsze informacje o projekcie

  • 10+ podstron
  • mapa z nieruchomościami firmy w Krakowie
  • sekcja FAQ z odpowiedziami na najwazniejsze pytania klientów
  • podstrona z usługami firmy
  • opinie klientów
  • formularz kontaktowy

Opis realizacji

Głównymi założeniami przy realizacji nowego projektu strony www dla Reduta było podkreślenie wieloletniego i bogatego doświadczenia firmy. Efekt ten osiągneliśmy za pomocą kilku elementów, przede wszystkim dobrego i klarowego copywritingu, a także podkreślenia najważniejszych danych liczbowych za pomocą ikon. Na stronie dodaliśmy również opinie klientów (tzw. social proof). Wszystkie te elementy pomagają budować wizerunek firmy jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Jeśli chodzi o założenia funkcjonalne, to skupiliśmy się na prostocie nawigacji, umieszczeniu na stronie szczegółowej oferty firmy, prostym formularzu kontaktowym oraz FAQ odpowiadającym na wszystkie najważniejsze pytania klientów.

Rozbudowane FAQ z odpowiedziami na najważniejsze pytania klientów

Reduta Nieruchomości obsługuje na co dzień niemal 7000 klientów – mieszkańców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Taka rzesza klientów wymaga stałej obsługi telefonicznej i mailowej.

Zaproponowaliśmy zoptymalizowanie chociaż części tych zadań. Pracowników firmy, którzy mają stały kontakt z klientami, poprosiliśmy o stworzenie listy najczęściej zadawanych pytań.

Na podstawie listy utworzyliśmy na stronie sekcję FAQ, zawierającą gotowe odpowiedzi i pliki do pobrania dla nowych klientów. Rozwiązanie to znacząco odciąży pracowników od powtarzających się zapytań.

Współpraca z Astrotea to świetny kontakt, szybkie działanie, cierpliwość do klienta, wyrozumiałość, inicjatywa własna, kreatywność. Mogłabym tak jeszcze wymieniać, ale trzeba przyznać, że jeśli szukacie kogoś z kim fajnie się współpracuje, a z efektów wszyscy są bardzo zadowoleni to zdecydowanie polecam zgłosić się do Astrotea. To po pierwsze specjaliści w swoich fachu, a poza tym naprawdę fajni ludzie nastawieni pozytywnie do działania. 

Paulina Frączek

Prokurent, Reduta Nieruchomości Sp. z o.o.

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne