Zakres usług

Rodzaje stron

Projekty graficzne stron www (UI)

Projekty stron www realizujemy z pasją i zaangażowaniem oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu interfejsów, aby zapewnić, że Twoja strona będzie prezentować się nowocześnie i zgodnie z oczekiwaniami odwiedzających. Tworzymy unikalne grafiki.

Projekty stron www na desktop i mobile realizujemy w programie Figma.

Innowacyjność i kreatywność

Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji i rozwiązań, aby stworzyć dla Ciebie unikatowy projekt, który wyróżni Twoją markę w sieci.

Spójność i identyfikacja wizualna

Projektując strony internetowe, zawsze dbamy o spójność z innymi elementami wizerunkowymi Twojej marki.

Nasze projekty stron www są dopasowane do identyfikacji wizualnej firmy, zapewniając konsekwencję i profesjonalizm.

Responsywność na pierwszym planie

Żyjemy w erze mobilności, dlatego nasze projekty są zoptymalizowane pod kątem responsywności.

Tworzymy witryny, które doskonale prezentują się na różnych urządzeniach (mobile, tablet, desktop), zapewniając dobre doświadczenie użytkownika (UX).

Projekty stron www z myślą o użytkowniku

Nasze projekty są nie tylko dobre wizualnie, ale również  zaprojektowane z myślą o końcowym użytkowniku. Dbamy o intuicyjną nawigację i czytelność treści, aby potencjalny klient mógł łatwo znaleźć to, czego szuka. 

To dlatego jeszcze przed przystąpieniem do projektowania graficznego skupiamy się na stworzeniu dobrej mapy strony, architektury informacji i napisaniu odpowiednich tekstów

Wizualizacja danych

Wykorzystujemy różnorodne narzędzia do wizualizacji danych. Wykresy, schematy i infografiki umożliwiają prezentację informacji (danych liczbowych) w atrakcyjny i zrozumiały dla odbiorców sposób.

Dobór zdjęć, ilustracji i ikon

Stawiamy na wysokiej jakości grafiki, które idealnie komponują się z resztą projektu. Dobrze dobrane formy graficzne dodają stronie atrakcyjności i  profesjonalizmu.

Różnorodność wizualna

Korzystamy z różnorodnych modułów, takich jak timeline, checkbox, icon box, image box, carousels, call to action (CTA), by zapewnić jak największą czytelność, różnorodność i atrakcyjność strony.

Przeplatamy różną kolorystykę i formy wizualne, które podkreślają najważniejsze usługi firmy lub intuicyjnie prowadzą użytkownika po stronie ku realizacji konkretnych celów biznesowych.

Projekty stron www w Figmie

Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego nasza praca w programie Figma odznacza się stosowaniem dobrych praktyk branżowych. Odpowiednie nazewnictwo warstw, praca na frame’ach i autolayoutach, globalne style kolorystyczne i tekstowe – to nasze podstawowe standardy. Przekłada się to na wysoką jakość i spójność projektów. 

Takie projekty są również bardziej klarowne dla Klientów końcowych i umożliwiają swobodną pracę w zespołach projektowych.

Dzięki naszemu doświadczeniu, pasji do projektowania i zaawansowanym narzędziom, możemy stworzyć stronę, która nie tylko zachwyci wizualnie, ale także przekona odwiedzających do podjęcia określonego działania.

Razem możemy wykreować wizerunek, który wyróżni Twoją markę w przestrzeni online. Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy realizację wspólnego projektu strony www.