Jak wygląda praca 
nad stroną www?

Decydując się na współpracę z nami nic Cię nie zaskoczy.

Przeprowadzimy Cię przez każdy etap realizacji projektu Twojej nowej strony internetowej i będziemy wspierać w podejmowaniu kluczowych decyzji.

Oto 10 głównych etapów współpracy nad stroną www:

Wstępna wycena
ETAP 1
Wstępna
wycena

Wstępną wycenę otrzymasz od nas w ciągu 48 h.

Wyceń projekt >

Warsztaty Intro
ETAP 2
Warsztaty online

Spotkanie online pozwala nam lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania oraz potrzeby Twoich klientów i partnerów.

Poznaj nas >

Mapa strony
ETAP 3
Mapa strony
Na podstawie dotychczasowych wniosków, tworzymy mapę strony. Jest to schemat przedstawiający ilość podstron w serwisie i ich wzajemne połączenia i hierarchie.
Finalna wycena
ETAP 4
Finalna wycena + specyfikacja

Tworzymy szczegółową specyfikację strony uwzględniającą m.in: aspekty techniczne, zawartość poszczególnych podstron, dodatkowe funkcjonalności, wersje językowe itp.

Podpisanie umowy
ETAP 5
Podpisanie umowy

Podpisujemy umowę o dzieło z przekazaniem praw autorskich. Na tym etapie pobieramy 50% płatności. Pozostała część kwoty rozliczana jest po przekazaniu strony w Twoje ręce.

ux
ETAP 6
Lo-fi wireframes (UX)

Najważniejszym elementem podejścia UX (user experience) jest stworzenie logicznej architektury informacji strony. Na tym etapie tworzymy schemat zawartości poszczególnych podstron.

Copywriting
ETAP 7
Copywriting

Na podstawie schematu UX, powstają finalne teksty na stronę. Współpracujemy w tym obszarze z copywriterami. Klient może również przygotować teksty samodzielnie.

graficzny
ETAP 8
Projekt graficzny

Projektowanie rozpoczynamy od akceptacji moodboardu, który wskazuje kierunek wizualny koncepcji graficznej. Następnie projektujemy stronę główną, a po jej akceptacji kolejne podstrony.

wdrożenie
ETAP 9
Wdrożenie
Już prawie finał! Programista wdraża wypracowany projekt na platformie WordPress. Dbamy tu nie tylko o aspekty wizualne, ale również techniczne - szybkość strony, jej bezpieczeństwo czy łatwość edycji w przyszłości.
Akceptacja projektu
ETAP 10
Akceptacja projektu

Mamy to! Po finalnej akceptacji projektu, przyszedł czas na przeniesienie strony na Twój serwer i szkolenie z obsługi strony. Możesz już dzielić się Twoją stroną ze światem! 

biezace wsparcie
ETAP 11
Bieżące wsparcie

W ramach usługi Administracja WordPress dbamy o aktualizację strony - systemu, wtyczek, a także treści. 

Dowiedz się więcej z naszej Bazy Wiedzy