Strona internetowa dla branży real estate

Plan B Fitouts to specjaliści z niemal 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Ten zespół projektantów, inżynierów, architektów i project managerów specjalizuje się w projektach fit-out powierzchni biurowych, handlowych, hoteli i apartamentów.

Naszym zadaniem było stworzenie strony www prezentującej najważniejsze usługi Plan B, a także portfolio zrealizowanych projektów oraz ogólne informacje o firmie.

Data realizacji

2024

Najważniejsze informacje o projekcie

  • 12+ podstron
  • 2 wersje językowe
  • stworzenie contentu
  • dedykowany projekt graficzny
  • strona pod urządzenia mobilne
  • formularz kontaktowy
  • aktualizacja firmowego logo
  • dobór firmowych fontów i kolorów

Opis realizacji

Wsparcie od A do Z

Strona internetowa dla Plan B Fitouts to projekt, który zrealizowaliśmy kompleksowo. Klient w pełni zaufał naszemu doświadczeniu i powierzył nam realizację strony od A do Z – od stworzenia mapy strony, poprzez schemat poszczególnych modułów i architekturę informacji aż po przygotowanie tekstów, projektu graficznego i wdrożenie strony w dwóch wersjach językowych – po polsku i po angielsku.

Dla klienta przygotowaliśmy również rebranding wraz z nowym logo, firmowymi kolorami i doborem fontów.

Wyróżniona funkcjonalność

Strona wdrożona na 5 różnych rozdzielczości ekranów

W projekcie zastosowaliśmy w pełni responsywne podejście do budowy strony www, zapewniając jej poprawne wyświetlanie aż na 5 różnych wielkościach ekranów (panoramiczny monitor, standardowy monitor, laptop, tablet i telefon).

Responsywne strony zapewniają użytkownikom, korzystającym z różnych narzędzi, wygodne przeglądanie strony internetowej, która prezentuje się dobrze niezależnie od wielkości ekranu.

Tego typu podejście jest również wysoce cenione przez Google, które stale podkreśla znaczenie responsywności dla oceny rangi strony w wynikach wyszukiwania (SEO).

Współpraca z Agencją była bardzo sprawna. Często byliśmy zaskakiwani super pomysłami i kreatywnością, co świadczy o dużej wiedzy na temat rynku real estate. Kooperacja przebiegła w reżimie czasowym i to często Iga i Marek byli stroną, która nas dopingowała do działania. Zakres usług był elastyczny i było to dla nas idealne rozwiązanie. Serdecznie polecam!

Wojciech Kaczmarczyk

Partner, Plan B Fitouts

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne