Strona www dla gabinetu stomatologicznego

Twój Uśmiech to praktyka dentystyczna na Mazurach. Głównym celem strony było stworzenie wizytówki online w ramach której klienci odnajdą wszystkie najważniejsze informacje o placówce – cennik, nową lokalizację gabinetu, listę usług, stomatologów i ich doświadczenie.

Data realizacji

2022

Najważniejsze informacje o projekcie

  • firmowa wizytówka online
  • cennik usług
  • autorski projekt graficzny
  • łatwa edycja treści
Responsywna strona internetowa dla gabinetu stomatologicznego

Opis realizacji

Strona dla stomatologa w formie wizytówki online to kompaktowe i efektywne narzędzie, które umożliwia firmom zaprezentowanie swojej działalności w internecie. Jest to rodzaj strony, który skupia się na podstawowych informacjach, jak nazwa, logo, krótka historia, oferta lub usługi, dane kontaktowe i adres.

Wizytówka online pozwala na szybkie i czytelne przekazanie kluczowych informacji, wzbogacone o odpowiednią oprawę graficzną, co pomaga w budowaniu profesjonalnego wizerunku oraz zdobyciu zaufania odwiedzających.

Sposób na wyróżnienie się w konkurencyjnej branży

W warstwie wizualnej dodaliśmy nieco humoru i dobrej energii. Zastosowaliśmy kolorowe i pozytywne zdjęcia z promiennymi uśmiechami, które przyciągają wzrok i budują dobre skojarzenie z marką.

Tworząc stronę internetową dla gabinetu dentystycznego postawiliśmy na prostotę i czytelność. Te kluczowe aspekty pozwalają odwiedzającym szybko odnaleźć poszukiwane informacje.

Ponad 50% ruchu w sieci odbywa się na urządzeniach mobilnych, dlatego wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne (dostosowane do wyświetlania na różnych urządzeniach, takich jak komputery, tablety i smartfony).

Strona internetowa dla gabinetu stomatologicznego

Zaprojektowaliśmy nową identyfikację wizualną spójną z logo gabinetu, która w pozytywny i profesjonalny sposób zachęca do odwiedzenia tego centrum medycznego.

Iga Malinowska

Projektant stron www

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

strona dla stomatologa - widok na telefon
strona dla stomatologa - widok na telefon
strona dla stomatologa - widok na telefon
strona dla stomatologa - widok na telefon