Strona dla branży startup'owej

Huge Thing powstał w 2012 roku jako jeden z pierwszych programów akceleracyjnych w Polsce. Firma ma prawie 10-letnie doświadczenie we wspieraniu rozwoju startupów w programach akceleracyjnych i we współpracy z partnerami korporacyjnymi.

Naszym zadaniem było stworzenie serwisu na platformie Wordpress na podstawie projektu graficznego (przygotowanego przez Agencję Cappibara).

Data realizacji

2022

Najważniejsze informacje o projekcie

  • wdrożenie strony na podstawie projektu z Figmy
  • 2 wersje językowe
  • połączenia formularzy z Google Sheets
Strona www dla Huge Thing - akceleratora startup'owego

Opis realizacji

Z Huge Thing współpracujemy od 4 lat, a obecna strona jest już drugą odsłoną serwisu internetowego, który mieliśmy okację współtworzyć.

Tym razem naszym zadaniem było przeniesienie projektu graficznego, zrealizowanego przez poznańską Agencję Cappibara, z Figmy na Wordpress.

Przy tym projekcie skupiliśmy się na optymalizacji szybkości strony, dostosowaniu serwisu pod urządzenia mobilne i wdrożeniu zabezpieczeń w panelu administracyjnym.

Intuicyjna edycja treści

Głównym celem projektu było stworzenie strony, która umożliwi intuicyjne zarządzanie treściami przez przyszłych administratorów serwisu.

Stworzyliśmy system reużywalnych modułów, które pojawiają się dynamicznie w określonych miejscach serwisu. Taki system pozwala na łatwe i szybkie duplikowanie, dodawanie i edytowanie treści w poszczególnych miejscach i kategoriach.

Strona www dla Huge Thing - akceleratora startup'owego

Głównym wyzwaniem projektu było stworzenie strony, którą klient będzie mógł z łatwością sam zmieniać i edytować. Strona z sukcesem została wdrożona w ciągu jednego miesiąca na platformie Wordpress.

Agencja Wordpress - Marek Kołodziejczyk

Marek Kołodziejczyk

Programista Wordpress

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

Strona www - branża startup'owa
Strona www - branża startup'owa
Strona www - branża startup'owa
Strona www - branża startup'owa