Strona dla studia graficznego

Figa by Iga to studio graficzne naszej współzałożycielki. Iga, poza projektowaniem stron www, specjalizuje się w tworzeniu biznesowych prezentacji w Power Point i Google Slides oraz projektowaniu firmowych raportów, PDF-ów i e-booków.

Data realizacji

2021

Najważniejsze informacje o projekcie

  • portfolio graficzne z filtrowaniem
  • prezentacja firmowych usług
  • 2 wersje językowe
  • optymalizacja pod pozycjonowanie
strona przygotowana pod różne wielkości ekranów

Opis realizacji

Głównym celem strony było zaprezentowanie portfolio Figi, a także przedstawienie głównych usług tego butikowego studia graficznego.

Strona internetowa została wdrożona w oparciu o prosty i nowoczesny design, w którym główną rolę odgrywają przykłady realizacji dla takich klientów jak: Modivo, Skanska, Wydawnictwo MAC, Ostrovit czy Autenti.

Optymalizacja pod SEO

Naturalne pozycjonowanie w sieci jest istotnym elementem marketingu online. W projekcie Figa by Iga postawiliśmy na 1. poprawną budowę strony www pod względem technicznym, 2. dobre nazewnictwo linków, 3. wykorzystanie słów kluczowych w najważniejszych nagłówkach oraz w treści strony, 4. uzupełnienie tytułów i meta opisów widocznych w Google, 5. odpowiednie nazwy obrazków.

Takie podstawowe działania pozytywnie wpływają na naturalne pozycjonowanie strony w sieci, bez inwestycji w reklamy.

strona dla grafika - projekt www

Projektowanie strony dla siebie samej jest jednocześnie łatwe i trudne :) Łatwe, bo dokładnie wiemy, jakie są nasze oczekiwania i jak chcemy się prezentować w sieci. Trudne, bo nigdy nie ma na to czasu w kalendarzu. W końcu jednak się udało. Hurra!

Iga Malinowska

Projektant stron www

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

Figa by Iga - studio graficzne widoki mobilne
Figa by Iga - studio graficzne widoki mobilne
Figa by Iga - studio graficzne widoki mobilne
Figa by Iga - studio graficzne widoki mobilne