Landing page - kredyty frankowe

Landing Page dla kancelarii – kredyty frankowe

Kancelaria Szymański Wyjatek z Poznania specjalizuje się w reprezentowaniu Klientów w sporach z instytucjami finansowymi. Kancelaria wspiera konsumentów w sporach z bankami na tle zawartych przez nich umów kredytowych we franku szwajcarskim. Naszym zadaniem jako agencji tworzącej strony internetowe, było zbudowanie Landing Page dla tej konkretnej usługi.

Data realizacji

2022

Najważniejsze informacje o projekcie

  • Dedykowany kalkulator
  • Sprzedażowy copywriting
  • Blog tematyczny
  • Galeria zakończonych spraw
Responsywny landing page dla kancelarii

Opis realizacji

Landing page dla rynku B2C

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy jednostronicową strony (tzw. landing page lub one-pager), do której odsyłany jest ruch z kampanii PCC w Google Adwords. Strona ma mocno sprzedażowy charakter ze względu na dużą konkurencję w tej branży. W tym projekcie zwróciliśmy więc szczególną uwagę na odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi, widoczne i wyróżniające się przyciski CTA czy atrakcyjny formularz kontaktowy.

Wyróżniona funkcjonalność

Dedykowany kalkulator opłacalności

Na potrzeby projektu, napisaliśmy dedykowany kalkulator wyliczający raty kredytowe. Projekt został stworzony na podstawie wytycznych klienta. Wymaganiami do jego stworzenia były: dynamiczne zmiany wartości przy przesunięciu suwaka bez przeładowania strony, zmiany jednocześnie w kilku wariantach kredytowych, dostosowanie jego wyglądu i funkcjonalności również do urządzeń mobilnych.
Strona www kredyty frankowe
Na stronie stworzyliśmy kalkulator, który wylicza zmianę rat kredytowych. To tylko jeden z licznych przykładów tego, jak możemy dostosować Wordpressa do indywidualnych potrzeb klientów z różnych branż.
Agencja Wordpress - Marek Kołodziejczyk

Marek Kołodziejczyk

Programista Wordpress, Astrotea

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

Strona dla kancelarii na telefon
Strona dla kancelarii - widok mobilny
Strona dla kancelarii - widok mobilny
Strona dla kancelarii - widok mobilny