Strona dla szkoły językowej

Mester już od 2016 roku z radością i zaangażowaniem uczy języków skandynawskich i rozpowszechnia kulturę tego regionu wśród swoich uczniów.

Data realizacji

2021

Najważniejsze informacje o projekcie

  • autorski projekt graficzny
  • budowa logicznej struktury informacji (UX)
  • stworzenie sprzedażowych treści
projekt graficzny strony dla szkoły językowej

Opis realizacji

W projekcie strony internetowej dla poznańskiej szkoły języków skandynawskich Mester byliśmy odpowiedzialni za stworzenie projektu graficznego strony.

Lubimy projekty, w których możemy zastosować radosne kolory, nietypową ikonografię czy odważne duże napisy. Taki właśnie był projekt dla Mester!

Logiczna prezentacja usług i produktów

Właściciele Mester, na swojej poprzedniej stronie, mierzyli się z dużą ilością treści, które nie spełniały w pełni założeń sprzedażowych. Za cel postawiliśmy sobie uporządkowanie tych informacji w taki sposób, aby każdy z łatwością mógł odnaleźć na nowym serwisie to, czego szuka. Czy jest to opis nauczyciela, cennik czy aktualnie otwarte grupy.

Zbudowaliśmy nową strukturę strony, przeanalizowaliśmy ścieżki klienta, stworzyliśmy brakujących treści, a finalnie nadaliśmy całości spójnego i wyróżniającego się charakteru wizualnego.

strona dla szkoły językowej - projekt na pc

Polecamy współpracę z Igą z całego serca! ❤️ Jest terminowa, zorganizowana i co najważniejsze - zna się na swojej pracy 🙂 Iga odświeżyła naszą stronę, skupiając się na tym, co dla nas najważniejsze, czyli dopracowanie jej pod względem biznesowym i zadbanie o jej przejrzystość 👌

Sylwia Ostojska

Mester, Właścicielka

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

Strona dla szkoły językowej - widok na telefon
Strona dla szkoły językowej - widok na telefon
Strona dla szkoły językowej - widok na telefon
Strona dla szkoły językowej - widok na telefon