Strona dla warszawskiego coworkingu

Przestrzeń coworkingu Colorful Work oferuje 750m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji najemców jest nie tylko przestrzeń coworkingowa, ale również prywatne gabinety, salki konferencyjne czy możliwość założenia wirtualnego adresu.

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej przedstawiającej najważniejsze punkty z oferty firmy wraz z cennikiem dodatkowych usług i możliwości.

Data realizacji

2023

Najważniejsze informacje o projekcie

  • strona po polsku i po angielsku
  • czytelny cennik usług
  • kolorowy design współgrający z nazwą firmy
Strona dla coworkingu

Opis realizacji

Prace nad firmową wizytówką online rozpoczęliśmy od gruntownej analizy dotychczasowej strony klienta oraz stron konkurencji.

To badanie stanowiło fundament naszego procesu projektowego, umożliwiając stworzenie makiety, która precyzyjnie określała, jakie elementy powinny znaleźć się na stronie.

Klarowna prezentacja usług firmy

Szczególnie istotnym elementem projektu było przejrzyste przedstawienie pakietów cenowych. Zaproponowaliśmy bardziej czytelny i atrakcyjny układ cennika niż dotychczas.

Efektem naszej pracy jest projekt, który nie tylko eksponuje unikalne cechy oferty naszego Klienta, ale także zapewnia łatwość w poruszaniu się po stronie, wpływając pozytywnie na doświadczenie użytkownika i wyższą konwersję.

cennik coworkingu - projekt graficzny

Stworzyliśmy kreację wizualną spójną z przesłaniem marki i nazwą firmy. Jest tu kolorowo i pozytywnie!

Iga Malinowska

Projektant stron www

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

strona dla coworkingu - wersja na telefon
strona dla coworkingu - wersja na telefon
strona dla coworkingu - wersja na telefon
strona dla coworkingu - wersja na telefon