Strona dla agencji nieruchomości

Sweda Housing reprezentuje klientów z Polski i ze Skandynawii, którzy inwestują w trójmiejski rynek nieruchomości, a ich nadrzędnym celem jest zapewnienie jak największych zysków z inwestycji.

Naszym celem była jak najlepsza prezentacja usług tej agencji nieruchomości premium i jej zespołu specjalistów.

Data realizacji

2023

Najważniejsze informacje o projekcie

  • one-pager
  • 3 wersje językowe strony
  • prezentacja usług i zespołu
strona dla agencji nieruchomości

Opis realizacji

Celem projektu dla SWEDA Housing z Gdańska było stworzenie prostego one-pagera prezentującego najważniejsze informacje o agencji nieruchomości. Na stronie pojawiają się m.in. takie moduły jak: zespół, usługi, nieruchomości na sprzedaż oraz formularz kontaktowy.

Głównymi klientami SWEDY są firmy i osoby prywatne ze Skandynawii, dlatego strona powstała aż w 3 wersjach językowych – po polsku, angielsku i szwedzku.

One-pager - czyli strona all in one

One-pager to skondensowana forma prezentacji informacji, której celem jest przekazanie kluczowych treści w pojedynczej odsłonie. To narzędzie jest powszechnie wykorzystywane w biznesie, marketingu i edukacji, aby skupić uwagę odbiorcy na najważniejszych aspektach danego tematu.

Wyróżnia się prostotą i przejrzystością, eliminując zbędne detale i skupiając się tylko na kluczowych danych. Istotną funkcję pełnią tu zdjęcia, ilustracje czy infografiki, które w szybki i intuicyjny sposób tłumaczą sposób działania produktu czy kolejne kroki danej usługi.

strona dla agencji nieruchomości

Zrealizowaliśmy założony cel - stworzyliśmy projekt, który prezentuje agencję SWEDA jako doświadczonego partnera do inwestycji w Trójmieście.

Iga Malinowska

Projektant stron www

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

strona dla agencji nieruchomości
strona dla agencji nieruchomości
strona dla agencji nieruchomości
strona dla agencji nieruchomości