Kurs online z Mateuszem Kusznierewiczem

InfoShare Academy to platforma specjalizująca się w realizacji kursów z programowania i wiedzy biznesowej. Infoshare stawia na wiedzę praktyczną i współpracę z najlepszymi trenerami.

Naszym zadaniem było stworzenie dynamicznej i efektywnej strony, której celem jest promocja i sprzedaż kursu prowadzonego przez Mateusza Kusznierewicza.

Data realizacji

2023

Najważniejsze informacje o projekcie

  • sprzedaż kursu online
  • strona typu landing page
  • plan szkolenia
  • opisy trenerów
  • pakiety cenowe
Landing page a kursem online

Opis realizacji

Przy projektowaniu strony landing page dla InfoShare Academy skupiliśmy się na zapewnieniu doskonałej prezentacji kursu i przedstawieniu jego kluczowych zalet. Kurs oferuje nie tylko wyjątkową wiedzę, ale także możliwość współpracy z jednym z najbardziej utalentowanych polskich sportowców – Mateuszem Kusznierewiczem.

Te cechy podkreśliliśmy zarówno w warstwie wizualnej strony, jak i logiki układu informacji. Przemyśleliśmy kolejność ułożenia poszczególnych modułów i ich zakres pod względem contentowym. Wspólnie z Infoshare stworzyliśmy sprzedażowe teksty na stronę, które podkreślają mocne strony tego kursu online.

Narzędzie, które wspiera sprzedaż

Stronę projektowaliśmy i wdrażaliśmy z myślą o konwersjach i optymalizacji. Wykorzystaliśmy skuteczne techniki UX i UI, takie jak wyraziste CTA (Call to Action), przekonujące treści i atrakcyjne elementy wizualne, aby zachęcić odwiedzających do zapisania się na kurs.

Istotnym punktem w briefie, który otrzymaliśmy od klienta, była możliwość samodzielnej aktualizacji strony przez zespół Infoshare. Taką opcję zapewnia system na którym wdrażamy strony www w naszej agencji. Elementor Pro, builder z którego korzystamy, jest intuicyjny w obsłudze i pozwala na zmianę każdego, nawet najdrobniejszego elementu na stronie.

Kurs online na platformie Wordpress

Stworzyliśmy dynamiczną i atrakcyjną kreację wizualną, która podkreśla mocne strony kursu online. Strona jest w pełni responsywna - swobodnie dostosowuje się do różnych wielkości ekranów.

Iga Malinowska

Projektant stron www

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

Platforma e-learningowa - kurs online na Wordpress
Platforma e-learningowa - kurs online na Wordpress
Menu boczne na Wordpress
Formularz kontaktowy Elementor Pro