Strona www producenta sprzętu wojskowego

Avitec specjalizuje się w dostawach części i wyposażenia dla przemysłu lotniczego i zbrojeniowego. Firma współpracuje z uznanymi firmami z branży spadochronowej i kontenerów ładunkowych na obszarze całego świata.

Przy tym projekcie naszym zadaniem było wdrożenie na Wordpress projektu graficznego przygotowanego przez Agencję Cappibara z Poznania.

Data realizacji

2023

Najważniejsze informacje o projekcie

  • listing produktów jako sklep internetowy
  • reużywalne szablony produktów
  • blog
  • dynamiczna wyszukiwarka
  • zaawansowany slider na stronie głównej
Responsywna strona internetowa

Opis realizacji

Poza statycznymi stronami, w serwisie został wdrożony blog oraz funkcjonalność sklepu Woocommerce z listą wszystkich produktów z podziałem na kategorie. Dodatkowo dobudowaliśmy asynchroniczną wyszukiwarkę produktów.

Na stronie głównej wdrożyliśmy zaawansowany slider reklamujący zakres i profil działania firmy. Wymagał on stworzenia dedykowanego kodu, który będzie zmieniał parametry slidera w zależności od wielkości ekranu.

Wdrożenie projektu graficznego z Figmy 1:1

Projekt graficzny strony przygotowała Agencja Cappibara, z którą współpracujemy jako wdrożeniowcy.

Przy takich realizacjach naszym głównym założeniem jest jak najbliższe odwzorowanie projektu z Figmy na Wordpressie. Wiemy, jak istotne dla autora layoutów są drobne elementy wizualne jak np. zakrąglenia, cienie, ułożenie obiektów, odstępy między sekcjami i poszczególnymi elementami czy określone stany hover. To one tworzą ogólny styl strony i charakter marki.

Projektanci z partnerskich agencji doceniają nasze zaangażowanie i podejście „pixel perfect”.

Strona www dla branży wojskowej

Wdrożenie zostało zrealizowane na Wordpressie zgodnie z najwyższymi standardami developmentu. Postawiliśmy na szybkość działania strony i optymalizację pod kątem Google.

Agencja Wordpress - Marek Kołodziejczyk

Marek Kołodziejczyk

Programista Wordpress

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

Strona www dla branży wojskowej
Strona www dla branży wojskowej
Strona www dla branży wojskowej
Strona www dla branży wojskowej