Duży serwis internetowy dla firmy doradczej

JWA to firma doradcza w obszarze zrównoważonego rozwoju, neutralności klimatycznej, efektywności energetycznej i strategii ESG dla sektora nieruchomości komercyjnych. JWA pomaga Klientom tworzyć budynki energooszczędne, przyjazne dla użytkowników i neutralne dla środowiska. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, podnosi wartość rynkową i inwestycyjną nieruchomości.

Data realizacji

2023

Najważniejsze informacje o projekcie

  • 50+ podstron
  • 3 wersje językowe
  • dedykowane szablony z realizacjami projektów

Opis realizacji

Strona krakowskiej firmy doradczej JWA została wdrożona na platformie Wordpress, z użyciem kreatora stron Elementor PRO. Finalnym efektem naszej pracy jest ponad 50 podstron z informacjami o usługach firmy, zespole, a także rozbudowanym blogiem i case studies.

Strona została zbudowana z myślą nie tylko o widoku desktopowym, ale również o urządzeniach mobilnych, co przekłada się na wyższe pozycje w algorytmie naturalnego pozycjonowania Google.

Co więcej, nasza realizacja została zbudowana w trzech wersjach językowych z możliwością dalszej rozbudowy w przyszłości.

Łatwa edycja treści

Za priorytetowy cel postawiliśmy sobie stworzenie strony, która będzie nie tylko intuicyjna w obsłudze, ale także umożliwi zespołowi marketingowemu szybkie i łatwe wprowadzanie bieżących zmian.

Dzięki wykorzystywanym przez nas narzędziom (WordPress & Elementor PRO), ta elastyczność stała się rzeczywistością.

Nasz klient ma teraz możliwość dodawania nowych case study, aktualności, usług czy członków zespołu, bez konieczności angażowania programisty przy każdej modyfikacji.

serwis www dla firmy doradczej

Poza realizacją strony, jesteśmy również stałym wsparciem dla JWA w ramach usługi Pomocy Technicznej i Administracji serwisu. Cieszymy się, że mogliśmy zostać częścią tego zespołu na stałe.

Marek Kołodziejczyk

Programista Wordpress, Astrotea

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

serwis www dla firmy doradczej - widok na telefonie
serwis www dla firmy doradczej - widok na telefonie
serwis www dla firmy doradczej - widok na telefonie
serwis www dla firmy doradczej - widok na telefonie