Od 10+ lat

projektujemy i wdrażamy strony www

Poznaj nasz team

Jesteśmy specjalistami od WordPressa ale na proces projektowania i wdrażania strony www patrzymy dużo szerzej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu i w sprzedaży, dziś możemy proponować naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania z perspektywy opłacalności i efektywności biznesowej. 

Iga Malinowska

Digital Designer

Marek Kołodziejczyk

Developer WordPress

Iga Malinowska

Digital designer / Marketingowiec

Tworzę spójną koncepcję wizualną, która najlepiej oddaje mocne strony Twojego produktu lub usługi. Doradzam również w kwestiach marketingowych. 

Jestem połączeniem kreatywnego grafika i ścisłego analitycznego umysłu. Dzięki temu, moje projekty są czytelne i klarowne dla odbiorcy, a Ty otrzymasz je zawsze na czas, zgodnie z wypracowanym briefem i w super atmosferze.

Mam ponad 15 lat doświadczenia w marketingu w pracy zarówno po stronie klienta oraz, jak i w agencji. Doskonale rozumiem niuanse pracy w korporacji i w startup’ie. 

Jestem jednocześnie właścicielką Studia Graficznego Figa by Iga, które specjalizuje się w tworzeniu prezentacji firmowych. 

Marek Kołodziejczyk

Programista WordPress

Od 8 lat pracuję jako analityk biznesowy, programista i menadżer produktowy. Tym samym, w sposób kompleksowy odpowiadam za wdrożenie nowej strony www. Od poznania potrzeb Klienta i warsztatów produktowych, poprzez wdrożenie, aż do szkolenia z obsługi i późniejszej administracji.

Swoje doświadczenie zdobywałem w holenderskim software house’ie, jako Frontend Developer. Uzyskałem również stypendium w Google oraz w IBM, gdzie miałem możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem najlepszych na świecie specjalistów.

Takie doświadczenie daje mi swobodę przy wdrażaniu nawet najbardziej wyszukanych rozwiązań naszych Klientów. 

Moim celem jest, aby to nie Klient dostosowywał się do ograniczeń technologii, ale aby to właśnie technologię dobrać i dostosować to indywidualnych potrzeb Klienta.

Co nas wyróżnia?

Zawsze na czas!

To nasz znak rozpoznawczy! Wszystkie projekty realizujemy zgodnie z ustaleniami i w wyznaczonych terminach. Więcej o naszych zasadach współpracy, przeczytasz w naszym Manifeście.

Pełna samodzielność

Jesteśmy w pełni samodzielni. Decydując się na współpracę z nami, możesz być spokojny_a i skupić się na tym, na czym Ty znasz się najlepiej – czyli na swoich codziennych obowiązkach. 

10+ lat doświadczenia

Strony na WordPress projektujemy i wdrażamy od niemal 20 lat. Od 10 lat robimy to profesjonalnie. Naszym doświadczeniem i rekomendacjami najlepszych rozwiązań dzielimy się z naszymi Klientami. 

Współpracowaliśmy m.in. z: