Wizytówka online

Wizytówka online pozwala na przedstawienie najważniejszych informacji o Twojej firmie w krótkiej i czytelnej formie.

Wizytówka online to prosta strona internetowa, skierowana do małych firm, które chcą przedstawić na stronie swoje najważniejsze produkty i usługi, dodać formularz kontaktowy czy informacje o firmie.

Ta strona jest często zrealizowana w formacie one-pager’a (gdzie wszystkie informacje umieszczamy na jednej podstronie, a menu nawigacyjne kieruje nas do odpowiednie sekcji na stronie).

Taka strona daje możliwość późniejszej rozbudowy, która staje się niezbędna wraz z rozwojem firmy (zobacz więcej strona internetowa dla firmy).

Projektowane przez nas strony na WordPress są łatwe w późniejszej samodzielnej obsłudze i edycji treści. Stronę możemy stworzyć w kilku wersjach językowych, w zależności od Twoich potrzeb.

Zakres prac w ramach projektu

Poniżej znajdziesz listę elementów, które realizujemy dla Ciebie w ramach całościowej koordynacji projektu stworzenia Twojej nowej strony internetowej.

Grafika

Wdrożenie

Organizacja

Nasze realizacje

Zerknij, jak prezentują się nasze wybrane realizacje – prezentacje firmowe, pitch decki, prezentacje na eventy, szablony firmowe Power Point lub Google Slides. Tutaj znajdziesz ich jeszcze więcej.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Sprawdź, co jeszcze poza realizacją stron internetowych możemy zrobić razem!

Tworzymy prezentacje firmowe

Projektujemy prezentacje dla firm - oferty sprzedażowe, firmowe szablony, prezentacje inwestorskie (pitch deck), prezentacje na wydarzenia i wiele innych.

Jesteśmy specjalistami od startupów

Weryfikujemy pomysły na biznesy, realizujemy analizy konkurencji, tworzymy modele biznesowe, sprawdzamy możliwości rynkowe dla Twojego produktu.

Projektujemy PDFy i raporty

Tworzymy czytelne i nowoczesne raporty branżowe, publikacje dla Działów HR i Marketingu. Dbamy o dobre copy, spójność i interesujące infografiki.

Projektujemy grafiki na social media

Projektujemy kreacje na Facebook, Linkedin czy Instagram, spójne z Twoją firmową identyfikacją wizualną.