Strona internetowa dla firmy

Projektujemy nowoczesne i profesjonalne strony firmowe dostosowane do Twoich specyficznych potrzeb.

W zależności od Twojej branży, rodzaju produktów i etapu rozwoju biznesu, tworzymy bardziej lub mniej skomplikowane strony internetowe dla firm. Strona firmowa może mieć od 5 do nawet 50 podstron. W dużych serwisach szczególnie istotna jest architektura informacji, a także prostota i intuicyjność nawigacji.  Tworzymy autorskie projekty graficzne spójne z Twoją dotychczasową komunikacją wizualną lub projektujemy zupełnie nowy kierunek graficzny.

Firmowa strona internetowa składa sie najczęściej z takich zakładek jak: Usługi / Produkty, Blog, Zespół, O firmie, Aktualności, Kontakt, Polityka Prywatności i Cookies. Strona firmowa może zawierać w sobie inne rodzaje stron jak landing page, blog firmowy. Stronę firmową tworzymy najczęściej w dwóch wersjakch językowych – po polsku i po angielsku.

Zakres prac w ramach projektu

Poniżej znajdziesz listę elementów, które realizujemy dla Ciebie w ramach całościowej koordynacji projektu stworzenia Twojej nowej strony internetowej.

Grafika

Wdrożenie

Organizacja

Nasze realizacje

Zerknij, jak prezentują się nasze wybrane realizacje – prezentacje firmowe, pitch decki, prezentacje na eventy, szablony firmowe Power Point lub Google Slides. Tutaj znajdziesz ich jeszcze więcej.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Sprawdź, co jeszcze poza realizacją stron internetowych możemy zrobić razem!

Tworzymy prezentacje firmowe

Projektujemy prezentacje dla firm - oferty sprzedażowe, firmowe szablony, prezentacje inwestorskie (pitch deck), prezentacje na wydarzenia i wiele innych.

Jesteśmy specjalistami od startupów

Weryfikujemy pomysły na biznesy, realizujemy analizy konkurencji, tworzymy modele biznesowe, sprawdzamy możliwości rynkowe dla Twojego produktu.

Projektujemy PDFy i raporty

Tworzymy czytelne i nowoczesne e-booki, raporty branżowe, publikacje dla Działów HR i Marketingu. Dbamy o dobre copy, spójność i interesujące infografiki.

Projektujemy grafiki na social media

Projektujemy kreacje na Facebook, Linkedin czy Instagram, spójne z Twoją firmową identyfikacją wizualną.