Firmowy blog

Blog firmowy to strona, która zawiera ogólne informacje o firmie i autorze bloga, ale największy nacisk kładzie na content – czyli blog posty.

Blog firmowy zawiera takie elementy jak: lista postów, posty archiwalne, podział na kategorie, tagowanie postów, komentarze użytkowników, bio autora, połączenie z kanałami social media. To rodzaj strony internetowej, w której szczególny nacisk stawia się na odpowiednia budowę strony pod kątem SEO (odpowiedni podział na nagłówki H1, H2, H3, alty w obrazkach, metatytuły, metaopisy).

Istotnym aspektem bloga jest łatwość obłsugi. To strona, która na bieżąco się zmienia i musi dawać dużo swobody dla autora postów. Blogi firmowe wdrażamy na najbardziej popularnym CMSie – WordPress. Blog może być samodzielną stroną lub częścią wizytówki firmowej czy rozbudowanej strony internetowej.

Zakres prac w ramach projektu

Poniżej znajdziesz listę elementów, które realizujemy dla Ciebie w ramach całościowej koordynacji projektu stworzenia Twojej nowej strony internetowej.

Grafika

Wdrożenie

Organizacja

Nasze realizacje

Zerknij, jak prezentują się nasze wybrane realizacje – prezentacje firmowe, pitch decki, prezentacje na eventy, szablony firmowe Power Point lub Google Slides. Tutaj znajdziesz ich jeszcze więcej.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Sprawdź, co jeszcze poza realizacją stron internetowych możemy zrobić razem!

Tworzymy prezentacje firmowe

Projektujemy prezentacje dla firm - oferty sprzedażowe, firmowe szablony, prezentacje inwestorskie (pitch deck), prezentacje na wydarzenia i wiele innych.

Jesteśmy specjalistami od startupów

Weryfikujemy pomysły na biznesy, realizujemy analizy konkurencji, tworzymy modele biznesowe, sprawdzamy możliwości rynkowe dla Twojego produktu.

Projektujemy PDFy i raporty

Tworzymy czytelne i nowoczesne e-booki, raporty branżowe, publikacje dla Działów HR i Marketingu. Dbamy o dobre copy, spójność i interesujące infografiki.

Projektujemy grafiki na social media

Projektujemy kreacje na Facebook, Linkedin czy Instagram, spójne z Twoją firmową identyfikacją wizualną.