Strony internetowe dla firm

Tworzymy strony internetowe dla firm. Wizytówki online, firmowe blogi, landing pages i kompleksowe serwisy biznesowe. Strony wdrażamy na CMS WordPress. Sprawdź nasze realizacje

Zadbamy o wszystkie elementy Twojej nowej strony www

Logiczna struktura

Pracę nad stroną zaczynamy od poznania Twojej firmy, jej potrzeb, specyfiki branży i otoczenia biznesowego. W efekcie tworzymy makiety obrazujące strukturę strony i flow użytkownika (UX).

Sprzedażowe treści

W zależności od Twoich potrzeb, tworzymy sprzedażowe treści po polsku i po angielsku na podstawie Twoich materiałów źródłowych.

Autorskie layouty

Grafiki na Twoją stronę tworzymy od zera - od inspiracji i koncepcji wizualnej po funkcjonalne projekty na wszystkie podstrony.

Urządzenia mobilne

Dostosowujemy Twoją stronę www do poprawnego wyświetlania na telefonach i tabletach.

Narzędzia

Na stronie wdrażamy formularze kontaktowe, chaty, newsletter, popupy i inne elementy, które zachęcają Twojego potencjalnego klienta do nawiązania pierwszego kontaktu.

Samodzielna edycja

Po publikacji strony internetowej, możesz samodzielnie edytować treści. Przekazujemy Ci instrukcję obsługi strony i przeprowadzamy szkolenie dla Twojego zespołu.

Bezpieczeństwo

Odpowiednio zabezpieczamy Twoją stronę internetową i bazę danych. Każdy nasz projekt otrzymuje roczną gwarancję na poprawne działanie witryny.

Analiza ruchu

Łączymy Twój serwis z Google Analytics i Google Search Console, aby na bieżąco monitorować ruch na Twojej stronie i dostosowywać serwis pod potencjalnych klientów.

Nasze realizacje

Zerknij, jak prezentują się nasze wybrane realizacje – prezentacje firmowe, pitch decki, prezentacje na eventy, szablony firmowe Power Point lub Google Slides. Tutaj znajdziesz ich jeszcze więcej.

Strony internetowe od pomysłu do wykonania - czyli jak to robimy od A do Z

Jak podchodzimy do realizacji stron www? Przede wszystkim sprawnie, dokładnie i skutecznie. Niczym przy locie w kosmos, wszystko musi być podwójnie sprawdzone i gwarantować prawidłowe działanie. Sprawdź, jak dbamy o wszystkie szczegóły projektu Twojej nowej strony www.

1. Zakres prac, harmonogram, budżet

No to zaczynamy! Pierwszy krok prac nad Twoją nową stroną internetową, to oczywiście ustalenie zakresu prac. Na tym etapie, na podstawie Twoich wytycznych i naszego doświadczenia w sprzedaży i marketingu, przygotowujemy szczegółową specyfikację projektu wraz z budżetem, harmonogramem oraz jasnymi zasadami współpracy. Po akceptacji ww. materiałów, podpisujemy umowę i przystępujemy do dalszych działań.

Jeśli nie masz jasności, co do kierunku, w którym chcesz podążać i nigdy wcześniej nie tworzyłaś/eś strony internetowej, oferujemy Ci usługę Warsztatów Discovery, których celem jest określenie szczegółowych założeń strony i celów, które ma ona spełniać.

2. Przekazanie materiałów niezbędnych do rozpoczęcia prac

Czas, żebyś przekazał/a nam wszystkie materiały na start – logo firmy, firmowy brandbook (jeśli istnieje), zdjęcia zespołu, zdjęcia produktów oraz treści na poszczególne podstrony.

Będziemy również potrzebowali dostępu do Twojego serwera i bazy danych. Jeśli jeszcze nie masz wykupionego serwera, skorzystaj z naszej 20% zniżki u sprawdzonego Partnera LH.PL

KOD -20%: LH-20-144098

3. UX - struktura strony, architektura informacji i mockupy

Na tym etapie tworzymy całą logikę strony. Rozpoczynamy od zbudowania flow użytkownika – sprawdzamy jak klient będzie się poruszał po stronie i jak najszybciej zapewnić mu to, czego szuka.

Na tej podstawie budujemy strukturę strony (podział na poszczególne podstrony), architekturę informacji oraz zaczynamy projektowanie. Tworzymy mockupy wszystkich stron – czyli blokowe schematy uwzględniające takie elementy jak: nagłówki, bloki tekstu, zdjęcia, przyciski, formularze, menu czy stopkę.

4. Projekt graficzny

Nastał czas na nadanie wizualnego charakteru dla Twojej nowej strony internetowej. W oparciu o wspólnie wybrane inspiracje i Twój firmowy brandbook, projektujemy stronę główną. Po Twoich uwagach, realizujemy kolejne podstrony.

Nasze projekty są czytelne, nowoczesne, minimalistyczne, stylowe i wyróżniające się. Dobieramy dla Ciebie kolory, fonty, zdjęcia, ikony i ilustracje – tak, żeby wszystko tworzyło niepowtarzalną całość, która wpada w oko.

5. Wdrożenie WordPress

Po akceptacji projektów graficznych (layoutów), przystępujemy do wdrożenia strony na WordPressie – najpopularniejszym systemie do zarządzania treścią (CMS).

Projektujemy stronę nie tylko na desktop, ale dbamy również o jej poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.

Dbamy o bezpieczeństwo strony, jej optymalizację pod kątem SEO, łączymy stronę z Google Analytics, żebyś na bieżąco mógł śledzić ruch w Twoim serwisie.

6. Przekazanie strony

Po akceptacji strony, publikujemy ją na Twoim serwerze. Od tej pory jest ona w Twoich rękach. Możesz swobodnie edytować treści, dodawać posty blogowe czy aktualności.

Na tym etapie organizujemy krótkie szkolenie online z obsługi i edycji strony dla Twojego zespołu. Jeśli chcesz, możesz również od nas otrzymać video instruktażowe lub instrukcję w PDF.

7. Wsparcie posprzedażowe

Przez 14 dni od momentu przekazania strony, możesz na nas liczyć we wszystkich kwestiach związanych z obsługą strony.

Dajemy również 12-miesięczną gwarancję na poprawne działanie Twojej strony internetowej.

Jeśli nie chcesz mieć na swojej głowie bieżących aktualizacji strony czy jej regularnej aktualizacji, możesz zamówić u nas usługę administracji strony www.