Prezentacje firmowe

Projektujemy szablony firmowe, prezentacje na eventy, prezentacje inwestorskie, prezentacje sprzedażowe, oferty i raporty. Realizujemy projekty całościowo – od pomysłu, przez analitykę, copywriting i opracowanie graficzne aż po szkolenia z autoprezentacji.

Tworzymy prezentacje od A do Z

Prezentujemy “menu” usług, które oferujemy w ramach tworzenia prezentacji firmowych. W zależności od Twoich potrzeb, dobieramy te wybrane usługi, które najlepiej sprawdzą się w Twoim projekcie.

Scenariusz prezentacji

Sugerujemy, jakie informacje powinny znaleźć się w Twojej prezentacji, żeby najlepiej odzwierciedlała Twoje cele biznesowe.

Opracowanie treści

Jeśli nie masz czasu na opracowanie treści do prezentacji, również możemy się tym zająć od A do Z. Nasz analityk pozyska i opracuje wybrane treści i dane liczbowe.

Sprzedażowy copywriting

Stworzymy dla Ciebie sprzedażowe nagłówki i przyjrzymy się logice układu treści z perspektywy odbiorcy. Prezentacje przygotowujemy po polsku lub po angielsku.

Autorski projekt graficzny

Wszystkie projekty graficzne, które realizujemy są w 100% naszego autrostwa. Otrzymasz niepowtarzalny, czytelny i nowoczesny projekt.

Kolory, fonty i ikony

Jeśli nie masz firmowej identyfikacji wizualnej, stworzymy ją dla Ciebie na potrzeby prezentacji. Dobierzemy fonty i kolory, które najlepiej korespondują z twoją marką.

Zdjęcia, ilustracje, wykresy

Dobierzemy dla Ciebie zdjęcia, ilustracje i ikony. Stworzymy infografiki, wykresy i schematy.

Swobodna edycja treści

Na koniec współpracy przekazujemy Ci otwarty plik w Power Point lub Google Slides do Twojej samodzielnej późniejszej edycji.

Przygotowanie do wystąpienia

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie przygotowania do wystąpienia publicznego, również służymy pomocą. Nasi specjaliści przeprowadzili ponad ... h szkoleń z wystąpień publicznych.

Nasze realizacje

Zerknij, jak prezentują się nasze wybrane realizacje – prezentacje firmowe, pitch decki, prezentacje na eventy, szablony firmowe Power Point lub Google Slides. Tutaj znajdziesz ich jeszcze więcej.

Narzędzia

Projekty realizujemy zarówno w Power Point, jak i Google Slides. Zawsze dzielimy się otwartymi plikami, żebyś w przyszłość mógł edytować prezentację samodzielnie.

Jeśli nie potrzebujesz wersji edytowalnej, korzystamy również z profesjonalnych programów graficznych jak Adobe InDesign czy Figma. Narzędzia dostosowujemy do potrzeb Twojego biznesu.

Power Point

Google Slides

Jakiej prezentacji potrzebujesz?

Prezentacje ofertowe tworzymy we współpracy z działami sprzedaży. Celem dobrze skrojonej prezentacji ofertowej jest oczywiście rozpoczęcie procesu sprzedaży - dlatego tak ważny jest tu język, którym się posługujemy, a także atrakcyjne opracowanie treści wizualnych.

Prezentacje sprzedażowe tworzymy często w formie "banku slajdów", spośród których sprzedawcy dobierają odpowiednie slajdy w zależności od potrzeb. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jesteśmy specjalistami od prezentacji inwestorskich. Realizowaliśmy Pitch Decki na rynki polskie i zagraniczne. 

Tworzymy agendę, flow prezentacji, dobieramy treści, przygotowujemy niezbędne analizy rynku. Projektujemy indywidualną oprawę graficzną, dobieramy atrakcyjne zdjęcia, fonty, ikony i ilustracje. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Specjalizujemy się w tworzeniu raportów firmowych (np. raporty kwartalne, roczne) i branżowych.

W obu przypadkach, korzystamy z naszych kompetencji analitycznych. Tworzymy merytorycznie spójne prezentacje na podstawie danych źródłowych z Excela.

Tworzymy autorskie wykresy, tabele, porównania, schematy i infografiki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zrealizujemy projekt ebook’a dla Twojej firmy. 

Treści wzbogacamy o dobry copywriting, atrakcyjny dobór ilustracji, zdjęć i ikon. Tworzymy infografiki, wykresy i schematy. Przekładamy język pisany na wizualny tak, aby Twój odbiorca z ciekawością zgłębiał temat, który chcesz wypromować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szablon prezentacji (wzorzec slajdów) to format prezentacji wybierany najczęściej przez firmy, w których prezentacje tworzone są przez różne osoby z wielu działów.

Szablon firmowy umożliwia stworzenie spójnej podstawy wizualnej, która będzie mogła być duplikowana we wszystkich prezentacjach firmowych. Dzięki temu, materiały graficzne wychodzące z firmy są spójne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ