agencja strony www

Zbudujemy Twój profesjonalny wizerunek w sieci

 • Pozyskuj klientów z sieci

 • Sprzedawaj więcej online

 • Prezentuj się nowocześnie

Twoja nowa strona www w 4 krokach

Oferujemy kompleksową ofertę – od analizy obecnej strony www po usługi administracji strony już po jej wdrożeniu. Sprawnie koordynujemy cały proces powstania nowej witryny. Współpracując z nami, możesz być pewny_a realizacji projektu w terminie! Tutaj przeczytasz więcej o naszych zasadach współpracy.

#1

Wycena

2 dni

Wycenę otrzymasz od nas w ciągu 2 dni roboczych. Po jej akceptacji, przystępujemy do realizacji projektu – zaczynamy od Warsztatów online.

#2

Makieta UX

1 tydzień

Tworzymy mapę strony i analizujemy architekturę informacji tak, aby strona była jak najbardziej intuicyjna dla Twoich użytkowników.

#3

Grafika

1-4 tygodnie

Projekt graficzny strony realizujemy w Figmie na podstawie brandbooka lub inspiracji. Tworzymy autorskie projekty bez wykorzystywania gotowych szablonów.

#4

Wdrożenie

2-8 tygodni

Strony internetowe wdrażamy na sprawdzonej przez miliony platformie CMS WordPress.

Intuicyjność strony - UX

Logiczna struktura i nawigacja

PROJEKT GRAFICZNY - UI

Autorska
grafika

Jesteśmy specjalistami od projektowania graficznego online. Tworzymy strony, które są atrakcyjne wizualnie i przejrzyste (UI), ale również intuicyjne w obsłudze (UX) i skuteczne sprzedażowo.

Naszą domeną jest prostota. Realizujemy projekty spójne, wyważone i matematycznie przemyślane, w których nie ma miejsca na przypadkowość. 

Responsive Web design

Strona, która świetnie wygląda i działa na każdym urządzeniu!

Obecnie ok. 60% użytkowników sieci ogląda Twoją stronę na ekranie swojego telefonu. To dlatego każda nasza strona jest stworzona zgodnie z zasadą RWD – czyli Responsive Web Design.

Oznacza to, że na każdym urządzeniu strona internetowa będzie wyglądała tak samo dobrze, a Twoi klienci bez przeszkód będą mogli odnaleźć to, co dla nich najważniejsze. Dobra strona z widokami mobilnymi wpływa również pozytywnie na pozycjonowanie Twojej witryny w Google.

samodzielna edycja strony www

Samodzielna intuicyjna zmiana treści

Stosowane przez nas rozwiązania, pozwalają na samodzielną edycję strony w przyszłości – nawet bez doświadczenia. To ważne, jeśli Twój zespół się rozwija, chcesz dodawać na stronie nowe usługi, edytować teksty czy rozszerzyć stronę o nową wersję językową. 

Wykorzystywane przez nas narzędzia kompatybilne z WordPress pozwalają na szybką i intuicyjną edycję każdego elementu strony bez ryzyka popsucia czegoś w kodzie.

bezpieczeństwo strony internetowej

Dbamy o Twój spokój i bezpieczeństwo strony www

Bezpieczna strona internetowa jest gwarancją spokoju naszych Klientów, ale również ich klientów. Dlatego nasze strony posiadają wieloskładnikowe i wielopoziomowe zabezpieczenia przeciw wszystkim popularnym naruszeniom.

Obejmują m.in. takie obszary jak:

 • Zabezpieczenia SSL
 • Blokada nieautoryzowanego dostępu
 • Ustalenie kont i uprawnień użytkowników
 • Ochrona przed botami
 • Ochrona przed niepożądanymi zmianami na stronie
 • Ochrona dostępu do bazy danych
 • Ochrona plików przed szkodliwym oprogramowaniem
 • Zabezpieczenie formularzy na stronie
 • i wiele więcej

Stale podnosimy jakość naszych usług, a każdego Klienta traktujemy z równym zaangażowaniem. Rozumiemy, jak ważne jest doradztwo i pewność, że wybrany wykonawca spełnia najwyższe normy, a my z zaufaniem możemy powierzyć jemu stworzenie naszej wizytówki w Internecie.

Nasi Klienci mają pewność, że korzystamy tylko z legalnego oprogramowania, sprawdzonych banków zdjęć, aktualizowanych systemów i wtyczek. Z każdą umową przenosimy prawa autorskie do projektu. 

Aby strona była zawsze zabezpieczona i zaktualizowana, w ramach tworzonych stron, wdrażamy również automatyczne aktualizacje najbardziej narażonych elementów strony (silnik strony, zainstalowane dodatki, motywy graficzne).

Na życzenie Klienta, konfigurujemy automatyczne tworzenie kopii zapasowych strony na dysku Klienta. Dzięki temu wszystkie pliki i dane są bezpieczne w wybranym przez siebie miejscu, gotowe w każdej chwili do odtworzenia.

Po wdrożeniu strony nie zostawiamy Klienta samego. W cenie oferujemy miesięczne wsparcie techniczne.

Dodatkowo, możesz wykupić pakiet Administracja WordPress, w ramach którego jesteśmy do Twojej dyspozycji do 2h miesięcznie. Zakres obejmuje zmiany, rozbudowy, naprawy, doradztwo, szkolenie itp.

pytania i odpowiedzi - strony www

FAQ

Jeśli nie znalazłeś_aś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas! 

Koszt strony internetowej zależy od kilku czynników:

 1. wielkość strony – ilość podstron, postów blogowych, osób w zespole, produktów w sklepie internetowym
 2. autorski projekt graficzny – w naszej agencji to jedyne rozwiązanie, które stosujemy – dzięki temu Twoja strona jest zawsze dopasowana do Twoich potrzeb i niepowtarzalna
 3. skomplikowanie projektu – zastosowanie nietypowych rozwiązań technologicznych, integracje z narzędziami firmowymi (np. bazami danych)
 4. deadline – jeśli zależy Ci na bardzo szybkiej realizacji, doliczamy ok. 30% do ceny realizacji i realizujemy stronę “po godzinach”
 5. ilości wersji językowych

Prosty landing page to koszt ok. 7000 zł netto

Strona firmowa składająca się z ok. 5 podstron to koszt ok. 15000 zł netto

Serwis firmowy składający się z kilkunastu podstron w dwóch wersjach językowych i bloga będzie kosztować ok. 40 000 zł netto

Czas wdrożenia strony zależy od jej wielkości (ilości podstron, postów blogowych, przedmiotów w sklepie internetowym) oraz poziomu skomplikowania zastosowanych rozwiązań (filtrowanie, wyszukiwanie, integracje itp.). 

Prosty landing page wdrażamy w 3 tygodnie. Na bardziej skomplikowany serwis firmowy potrzebujemy ok. 8 tygodni. 

Najczęściej są to:

 • logo
 • księga znaku (jeśli istnieje) 
 • zdjęcia zespołu + opisy osób
 • dane kontaktowe
 • opisy usług
 • linki referencyjne / Twoje inspiracje
 • dobrym benchmarkiem są też strony konkurencji i weryfikacja zastosowanych przez nich rozwiązań

Nie! Możemy to zrobić za Ciebie. Na bazie Twoich materiałów źródłowych, tworzymy sprzedażowe teksty po polsku i po angielsku. Dobieramy odpowiednie nagłówki i opisy. Wybieramy słowa kluczowe, które pomogą jeszcze lepiej naturalnie wypozycjonować Twoją stronę w wyszukiwarce Google. 

Tak! Nasze strony są  responsywne. Co to oznacza?  Są zoptymalizowane pod kątem wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych i komputerach. Projektując stronę dbamy o odpowiednie wielkości przycisków, czytelność strony i jej użyteczność na wszystkich urządzeniach. 

Tak! Nasze strony są intuicyjne i łatwe w samodzielnej edycji. Bez problemu podmienisz tu zdjęcie, nagłówek lub dodasz nową osobę w zespole.

W ramach naszej współpracy, oferujemy 2h szkolenia z obsługi strony. To w zupełności wystarczy, żeby swobodnie poruszać się po Twoim nowym serwisie. Dzięki temu Twoja strona już zawsze będzie aktualna!

Tak! Na stronie stosujemy odpowiednie nagłówki (H1, H2…), do każdej najważniejszej strony dodajemy meta title i meta description oraz obrazki wyróżniające. Do obrazków dodajemy odpowiednie znaczniki.

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, co również docenia Google. 

Tak. Możesz wykupić u nas pakiet np. 2/3 godzin miesięcznie. W tym czasie może aktualizować treści na stronie, dodawać nowe moduły czy podstrony oraz aktualizować system i wtyczki. 

To świetne rozwiązanie, które ściąga z Ciebie ciężar regularnego zaglądania do panelu administracyjnego strony w celu weryfikacji wszystkich technicznych elementów. 

Tak! To ogromna zaleta WordPressa. CMS WordPress jest najpopularniejszym rozwiązaniem na świecie – wiele osób umie się nim świetnie posługiwać. W przypadku chęci rozwinięcia Twojego serwisu np. o sklep internetowy nie będziesz musiał zlecać tworzenia strony od nowa, będziesz mógł dodać nowy moduł, który będzie kompatybilny z dotychczasową wersją strony.