Zaprojektujemy Twój

nowy wizerunek online

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia stron internetowych – od analizy obecnej strony www, przez tworzenie makiet UX, projekt graficzny aż po wdrożenie strony i usługi stałej obsługi administracyjnej. Sprawnie koordynujemy cały proces powstania nowej witryny. Współpracując z nami, możesz być pewny_a realizacji projektu w terminie! 

Jak działamy?

#1

Wycena

2 dni

Wstępną wycenę otrzymasz od nas już w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli będzie to dla Ciebie dobra propozycja, spotykamy się online, żeby omówić szczegóły i dalsze formalności.

#2

Makieta UX

1 tydzień

Tworzymy mapę strony i analizujemy architekturę informacji tak, aby strona była jak najbardziej intuicyjna dla Twoich użytkowników.

#3

Grafika

1-4 tygodnie

Projekt graficzny strony realizujemy w Figmie na podstawie brandbooka lub ustalonych inspiracji. Tworzymy autorskie, oryginalne i spójne projekty graficzne.

#4

Wdrożenie

2-6 tygodni

Strony internetowe wdrażamy na sprawdzonej przez miliony platformie CMS WordPress, z wykorzystaniem narzędzi, które umożliwiają ich łatwą i szybką edycję w przyszłości. 

Doświadczenie użytkownika - UX

Dbamy o logiczną strukturę strony

UX (user experience) odgrywa kluczową rolę w kontekście strony internetowej, ponieważ ma bezpośredni wpływ na zadowolenie i zaangażowanie Twoich odwiedzających oraz na sprzedaż. Dobrze zaprojektowany UX to intuicyjna, wygodna i przyjazna strona, co z kolei prowadzi do większej interakcji, dłuższego czasu spędzanego na stronie i wyższej konwersji (np. ilości zapytań).

Optymalizacja UX obejmuje m.in. czytelny układ treści, intuicyjną nawigację, spójny design, łatwość w znalezieniu potrzebnych informacji oraz szybkość ładowania się strony na różnych urządzeniach.

PROJEKT GRAFICZNY - UI

Projektujemy autorską grafikę

Jesteśmy specjalistami od projektowania graficznego online. Tworzymy strony, które są atrakcyjne wizualnie (UI) i intuicyjne w obsłudze (UX). Takie projekty mogą z sukcesem realizować Twoje strategie marketingowe i cele sprzedażowe. 

Naszą domeną jest prostota. Realizujemy projekty spójne, wyważone i matematycznie przemyślane, w których nie ma miejsca na przypadki. 

Responsive Web design (RWD)

Wdrażamy strony, które świetnie wyglądają i działają na każdym urządzeniu!

Obecnie ok. 60% użytkowników sieci ogląda Twoją stronę na ekranie swojego telefonu. To dlatego każda nasza strona jest stworzona zgodnie z zasadą RWD – czyli Responsive Web Design.

Oznacza to, że na każdym urządzeniu strona internetowa będzie wyglądała tak samo dobrze, a Twoi klienci bez przeszkód będą mogli odnaleźć to, co dla nich najważniejsze. Dobra strona z widokami mobilnymi wpływa również pozytywnie na pozycjonowanie Twojej witryny w Google.

samodzielna edycja strony www

Tworzymy strony, które łatwo zaktualizujesz

Stosowane przez nas rozwiązania, pozwalają na samodzielną edycję strony w przyszłości – nawet bez doświadczenia. To ważne, jeśli Twój zespół się rozwija, a Ty chcesz dodawać na stronie nowe usługi, edytować teksty czy rozszerzyć stronę o nową wersję językową. 

Wykorzystywane przez nas narzędzia kompatybilne z WordPress pozwalają na szybką i intuicyjną edycję każdego elementu strony bez ryzyka popsucia czegoś w kodzie.

integracje z innymi narzędziami

Wdrażamy narzędzia i technologie, które wspierają sprzedaż

Twoją stronę lub landing page sprawnie integrujemy z narzędziami, które na co dzień wspierają Twoje działy Marketingu i Sprzedaży.

Google Analytics, Google Search Console, systemy do email marketingu – MailChimp, Calendly, GetResponse, połączenie z bazą danych, formularze, mapy Google i wiele wiele innych.

bezpieczeństwo strony internetowej

Dbamy o Twój spokój. Tworzymy bezpieczne i stabilne strony www

Kluczowym aspektem nowoczesnej strony jest jej bezpieczeństwo na ataki botów oraz bezpieczeństwo danych, które za jej pośrednictwem są gromadzone.

Przy wdrożeniach nie uznajemy kompromisów. Stosujemy 20-to składnikową listę zabezpieczeń, która zapewnia stabilne działanie Twojej strony www. 

szybkość serwisu www

Osiągamy nawet 99% na testach szybkości Google

Każda tworzona przez nas strona jest optymalizowana przez naszych programistów, po to, aby działa błyskawicznie, a tym samym była lepiej pozycjonowana przez Google za swoją szybkość.

Optymalizujemy kod, kolejność wczytywania poszczególnych elementów strony czy wielkości i formaty obrazków i ilustracji. 

Stale śledzimy nowe trendy, aby strony naszych Klientów spełniały wszystkie normy i wymagania.