Strona www dla kancelarii SWLEX

Wyzwanie

Poprzednia strona internetowa kancelarii SWLEX była prostą wizytówką internetową. Celem projektu było stworzenie nowej kompleksowej strony zawierającej opis wszystkich usług świadczonych przez firmę, opisy członków zespołu oraz stworzenie firmowego bloga. Strona miała powstać w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

Sporym wyzwaniem projektu była współpraca z ok. 8-osobowym zespołem Kancelarii, który przygotowywał treści na stronę po polsku i po angielsku. Po naszej stronie była koordynacja całego procesu tworzenia treści we współpracy Project Managerem projektu po stronie kancelarii oraz z copywriterem, który wspierał cały proces w kontekście SEO.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, nową strona miała być minimalistyczna, nowoczesna i prosta w obsłudze – zarówno dla Klienta kancelarii, jak i dla prawników odpowiedzialnych za aktualizację treści na stronie i dodawanie nowych postów blogowych.

Identyfikacja wizualna - kolory & typografia

Efekt

Stworzyliśmy minimalistyczny projekt graficzny w oparciu o sygnet z logo SWLEX. Zostaliśmy przy prostej palecie kolorów, w której główną rolę odgrywa czerń, biel, szarość i turkus.

Nowa strona SWLEX składa się z ponad 50 podstron w języku polskim i angielskim. Świetnie działa w wersji na komputery, jak i na urządzenia mobilne. Znajdziemy tu również bloga firmowego i szczegółowy opis wszystkich usług. Na stronie dodaliśmy również możliwość umawiania konsultacji prawnych online.

Podoba Ci się nasza realizacja?