Strona www dla gabinetu stomatologicznego

Twój Uśmiech to praktyka dentystyczna na Mazurach. Głównym celem strony było stworzenie wizytówki online w ramach której klienci odnajdą wszystkie najważniejsze informacje o placówce – cennik, nową lokalizację gabinetu, listę usług, stomatologów i ich doświadczenie.

Usługi

Analiza UX
Lofi Wireframes
Copywriting
Projekt Graficzny (UI)
Wdrożenie
Wordpress
Zabezpieczenia
Integracje
Doradztwo

KLIENT

Twój Uśmiech

Rok

luty 2020

Projekt i wdrożenie wizytówki firmowej

Strona internetowa w formie wizytówki online to kompaktowe i efektywne narzędzie, które umożliwia firmom zaprezentowanie swojej działalności w internecie. Jest to rodzaj strony, który skupia się na podstawowych informacjach o danym podmiocie, jak nazwa, logo, krótka historia, oferta lub usługi, dane kontaktowe i adres. Wizytówka online pozwala na szybkie i czytelne przekazanie kluczowych informacji, wzbogacone o odpowiednią oprawę graficzną, co pomaga w budowaniu profesjonalnego wizerunku oraz zdobyciu zaufania odwiedzających.
Tworząc stronę internetową dla gabinetu dentystycznego postawiliśmy na prostotę i czytelność. Te kluczowe aspekty pozwalają odwiedzającym szybko znaleźć poszukiwane informacje. Ponad 50% ruchu w sieci odbywa się na urządzeniach mobilnych, dlatego wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne (dostosowane do wyświetlania na różnych urządzeniach, takich jak komputery, tablety i smartfony).

Zaprojektowaliśmy nową identyfikację wizualną spójną z logo gabinetu, która w pozytywny i profesjonalny sposób zachęca do odwiedzenia tego centrum medycznego.

Iga Malinowska, Projektant stron www (Digital Designer)

Zobacz więcej realizacji