Strona dla Klienta z UK – Open Mind


OpenMind Networks to firma technologiczna skupiająca się na oprogramowaniu i usługach do mobilnej komunikacji dla branży telekomunikacyjnej.

Zadaniem naszej agencji przy tym projekcie było wdrożenie projektu graficznego, przygotowanego przez Agencję Cappibara oraz zaplanowanie i zrealizowanie procesu konwersji strony z dotychczasowego narzędzia (WP Bakery) na bardziej nowoczesne i intuicyjne narzędzie – Elementor PRO.

Usługi

Wdrożenie
Wordpress
Zabezpieczenia
Integracje
Doradztwo

KLIENT

Agencja Cappibara

Rok

czerwiec 2023

Konwersja strony z WPBakery na Elementor PRO

Projekt strony Open Research był wymagający i opierał się na wiedzy i doświadczeniu w dwóch kluczowych obszarach. Po pierwsze, naszym celem było stworzenie nowej strony opartej na projektach UI, które otrzymaliśmy w Figmie. Zespół Astrotea wyróżnia się podejściem „pixel perfect”, a nasi developerzy doskonale wykonali to zadanie, realizując wdrożenia w 99% zgodnie z projektem graficznym.
Drugi obszar, którym się zajmowaliśmy, to etapowa zmiana strony Klienta z WP Bakery na Elementor PRO. Przejście to stanowiło wyzwanie, zwłaszcza dlatego, że kluczowym założeniem projektu było zapewnienie ciągłej dostępności strony. WP Bakery, jako narzędzie, nie otrzymuje już w pełni wsparcia, dlatego odchodzimy od jego używania w projektach stron na Wordpress. Elementor Pro, z kolei, jest naszym preferowanym builderem (ciągle rozwijanym, bezpiecznym, szybkim i świetnie sprawdzającym się na urządzeniach mobilnych), docenianym również przez klientów za możliwość swobodnej i intuicyjnej edycji treści.

Proces transferu strony z WP Bakery na Elementor PRO przeprowadziliśmy jak zawsze szybko i skutecznie. To jedna z naszych specjalizacji. Dzięki doświadczeniu Astrotea Klienci mogą spać spokojnie.

Marek Kołodziejczyk, Programista Wordpress

Zobacz więcej realizacji

Projekt graficzny
Wdrożenie