Serwis dla brytyjskiego telecomu

OpenMind specjalizuje się w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Firma oferuje zaawansowane technologie w obszarze komunikacji mobilnej, koncentrując się na dostarczaniu inteligentnych rozwiązań SMS oraz usługach komunikacyjnych dla operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie.

Naszym zadaniem przy tej realizacji było wdrożenie serwisu w oparciu o projekt graficzny z Figmy, przygotowany przez Agencję Cappibara.

Data realizacji

2023

Najważniejsze informacje o projekcie

  • konwersja strony z WP Bakery na Elementor Pro
  • praca na wersji live strony
  • realizacja strony po angielsku
  • współpraca z inną Agencją realizującą projekt graficzny
odświeżenie strony www - konwersja z wp bakery na elementor pro

Opis realizacji

Projekt strony OpenMind był wymagający i opierał się na wiedzy i doświadczeniu w dwóch kluczowych obszarach.

Po pierwsze – wdrożenie projektu graficznego, przygotowanego przez Agencję Cappibara. Nasz zespół wyróżnia się podejściem „pixel perfect”, a nasi developerzy doskonale wykonali to zadanie, realizując wdrożenie w 99% zgodnie z projektem graficznym z Figmy.

Strona została odświeżona nie tylko pod względem wyglądu, ale również pod względem samego silnika strony. Zrealizowaliśmy konwersję strony z dotychczasowego narzędzia (WP Bakery) na bardziej nowoczesne i intuicyjne rozwiązanie – Elementor PRO.

Transfer strony z WP Bakery na Elementor

Przejście to stanowiło wyzwanie, zwłaszcza dlatego, że kluczowym założeniem projektu było zapewnienie ciągłej dostępności strony.

WP Bakery, jako narzędzie, nie otrzymuje już pełnego wsparcia, dlatego odchodzimy od jego używania w projektach stron na Wordpress.

Elementor Pro, z kolei, jest naszym preferowanym builderem (ciągle rozwijanym, bezpiecznym, szybkim i świetnie sprawdzającym się na urządzeniach mobilnych), docenianym również przez klientów za możliwość swobodnej i intuicyjnej edycji treści.

Proces transferu strony z WP Bakery na Elementor PRO przeprowadziliśmy szybko i skutecznie. Jako nieliczni, specjalizujemy się w takich konwersjach. Klienci mogą liczyć na nasze doświadczenie.

Agencja Wordpress - Marek Kołodziejczyk

Marek Kołodziejczyk

Programista Wordpress

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

strona dla firmy telekomunikacyjnej - wersja mobilna
strona dla firmy telekomunikacyjnej - wersja mobilna
strona dla firmy telekomunikacyjnej - wersja mobilna
strona dla firmy telekomunikacyjnej - wersja mobilna