Huge Thing – strona dla akceleratora startupowego

Huge Thing powstał w 2012 roku jako jeden z pierwszych programów akceleracyjnych w Polsce. Firma ma prawie 10-letnie doświadczenie we wspieraniu rozwoju startupów w programach akceleracyjnych i we współpracy z partnerami korporacyjnymi. Naszym celem przy tym projekcie było stworzenie serwisu na platformie Wordpress, który będzie mógł być dowolnie rozbudowywany w przyszłości.

Usługi

Wdrożenie
Wordpress
Zabezpieczenia
Integracje
Szkolenie z obsługi
Doradztwo

KLIENT

Agencja Cappibara

Rok

2023

Nowa odsłona strony www dla Huge Thing

Z Huge Thing współpracujemy już od 4 lat, a obecna strona jest już drugą odsłoną serwisu internetowego, który mieliśmy przyjemność współtworzyć. Tym razem za projekt graficzny odpowiadała poznańska Agencją Cappibara. Zadaniem Astrotea było przeniesienie projektu graficznego z Figmy na Wordpress, a także optymalizacja strony, jej szybkości, dostosowanie pod urządzenia mobilne czy wdrożenie zabezpieczeń w panelu administracyjnym.
Największym wyzwaniem projektu było stworzenie strony, która umożliwi intuicyjne zarządzanie treściami przez przyszłych administratorów serwisu. Stworzyliśmy system reużywalnych modułów, które pojawiają się dynamicznie w określonych miejscach serwisu. Taki system pozwala na łatwe i szybkie duplikowanie, dodawanie i edytowanie treści w poszczególnych miejscach i kategoriach.

Głównym wyzwaniem projektu było stworzenie strony, którą klient będzie mógł z łatwością sam zmieniać i edytować. Strona z sukcesem została wdrożona w ciągu jednego miesiąca na platformie Wordpress.

Marek Kołodziejczyk, Programista Wordpress

Zobacz więcej realizacji