Colorful – strona dla coworkingu

Przestrzeń coworkingu Colorful Work oferuje 750m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji najemców jest nie tylko przestrzeń coworkingowa, ale również prywatne gabinety, salki konferencyjne czy możliwość założenia wirtualnego adresu. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej przedstawiającej najważniejsze punkty z oferty wraz z cennikiem dodatkowych usług i możliwości.

Usługi

Analiza UX
Lofi Wireframes
Copywriting
Projekt Graficzny (UI)
Wdrożenie
Wordpress
Zabezpieczenia
Integracje
Doradztwo

KLIENT

COlorful WORK

Rok

2023

Projekt i wdrożenie landing page dla warszawskiego coworkingu

Prace nad stroną rozpoczęliśmy od gruntownej analizy istniejącej strony klienta oraz stron konkurencyji. To badanie stanowiło fundament naszego procesu projektowego, umożliwiając stworzenie makiety, która precyzyjnie określała, jakie elementy powinny znaleźć się na stronie.
Szczególnie istotnym elementem projektu było przejrzyste przedstawienie pakietów cenowych. Zaproponowaliśmy bardziej czytelny i atrakcyjny układ cennika niż dotychczas. Efektem naszej pracy jest projekt, który nie tylko eksponuje unikalne cechy oferty naszego Klienta, ale także zapewnia łatwość w poruszaniu się po stronie, wpływając pozytywnie na doświadczenie użytkownika i wyższą konwersję.

Stworzyliśmy kreację wizualną spójną z przesłaniem marki i nazwą firmy. Jest tu kolorowo i pozytywnie!

Iga Malinowska, Digital Designer

Zobacz więcej realizacji