Pitch Deck

Realizujemy projekty prezentacji inwestorskich (pitch deck) od A do Z. Przygotujemy wszystkie niezbędne analizy wymagane przez inwestorów, napiszemy sprzedażowe copy i zaprojektujemy całość w oparciu o autorską grafikę.

pitch deck rynek uk

Kolejne kroki w realizacji Twojej prezentacji inwestorskiej - Pitch Deck

Przedstawiamy “menu” usług w ramach tworzenia prezentacji inwestorskich (pitch deck). W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań inwestorów, wybieramy wspólnie pakiet usług, które najlepiej sprawdzą się w Twoim projekcie. Tutaj dowiesz się więcej na temat tworzenia idealnego pitch decka.

Scenariusz prezentacji Pitch Deck

Tworzymy agendę prezentacji oraz scenariusz (flow) wypowiedzi. Jeśli potrzebujesz, poza głównymi slajdami, stworzymy również uzupełniające notatki.

Sprzedażowy copywriting

Stworzymy dla Ciebie sprzedażowe nagłówki, zasugerujemy zmiany tekstowe, przyjrzymy się logice układu treści z perspektywy odbiorcy. Prezentacje przygotowujemy po polsku lub po angielsku.

Autorski projekt graficzny

Wszystkie projekty graficzne, które realizujemy są w 100% naszego autrostwa. Otrzymasz niepowtarzalny, czytelny i nowoczesny projekt.

Dobór kolorów, fontów

Jeśli nie masz firmowej identyfikacji wizualnej, stworzymy ją dla Ciebie na potrzeby prezentacji. Dobierzemy odpowiednie fonty, kolory, zdjęcia, ilustracje i ikony. Zawsze korzystamy z zasobów z legalnych źródeł.

Stworzenie modelu biznesowego

Model biznesowy Canvas jest niezbędnym elementem Twojej prezentacji Pitch Deck. Dzięki niemu, każdy inwestor będzie w stanie poznać główne założenia projektu.

Analiza konkurencji

Inwestor oczekuje rzetelnej analizy konkurencji, która wskaże, czy na docelowym rynku jest przestrzeń na Twój projekt. Równie ważna dla inwestora jest znajomość wad i zalet konkurencji.

Oszacowanie rynku docelowego

Aby inwestor był w stanie ocenić szanse na powodzenia projektu, musi wiedzieć na jakich rynkach projekt będzie operował, jaka jest jego wielkość oraz ilu potencjalnych klientów może zainteresować.

Przygotowanie do wystąpienia

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie przygotowania do wystąpienia publicznego, również służymy pomocą. Nasi specjaliści przeprowadzili ponad 1000h szkoleń z wystąpień publicznych.

Nasze realizacje

Zerknij, jak prezentują się nasze wybrane realizacje – prezentacje firmowe, pitch decki, prezentacje na eventy, szablony firmowe Power Point lub Google Slides. Tutaj znajdziesz ich jeszcze więcej.