projektanci stron www wordpress

Od 10+ lat projektujemy i wdrażamy strony internetowe

Poznaj nasz team. Jesteśmy “Power Couple” – zarówno w życiu, jak i w pracy!

Jesteśmy specjalistami od WordPressa ale na proces projektowania i wdrażania strony www patrzymy dużo szerzej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu i w sprzedaży, dziś możemy proponować naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania z perspektywy opłacalności i efektywności biznesowej. 

Iga Malinowska

Digital designer / Marketingowiec

Tworzę spójną koncepcję wizualną, która najlepiej oddaje mocne strony Twojego produktu lub usługi. Doradzam w kwestiach marketingowych i copywriterskich.

Jestem połączeniem kreatywnego grafika i ścisłego analitycznego umysłu. Dzięki temu, moje projekty są czytelne i klarowne dla odbiorcy, a Ty otrzymasz je zawsze na czas, zgodnie z wypracowanym briefem i w super atmosferze.

Mam ponad 15 lat doświadczenia w marketingu w pracy zarówno po stronie klienta oraz, jak i w agencji. Doskonale rozumiem niuanse pracy w korporacji i w startupie. 

Jestem jednocześnie właścicielką Studia Graficznego Figa by Iga, które specjalizuje się w tworzeniu prezentacji firmowych. Tutaj znajdziesz jeszcze więcej prac z mojego portfolio.

Marek Kołodziejczyk

Programista WordPress

Od 8 lat pracuję jako analityk biznesowy, programista i menadżer produktowy. Tym samym, w sposób kompleksowy odpowiadam za wdrożenie nowej strony www. Od poznania potrzeb Klienta i warsztatów produktowych, poprzez wdrożenie, aż do szkolenia z obsługi i późniejszej administracji.

Swoje doświadczenie zdobywałem w holenderskim software house’ie, jako Frontend Developer. Uzyskałem również stypendium w Google oraz w IBM, gdzie miałem możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem najlepszych na świecie specjalistów.

Takie doświadczenie daje mi swobodę przy wdrażaniu nawet najbardziej wyszukanych rozwiązań naszych Klientów. 

Moim celem jest, aby to nie Klient dostosowywał się do ograniczeń technologii, ale aby to właśnie technologię dobrać i dostosować to indywidualnych potrzeb Klienta.

Co nas wyróżnia?

Zawsze na czas!

To nasz znak rozpoznawczy! Wszystkie projekty realizujemy zgodnie z ustaleniami i w wyznaczonych terminach. Więcej o naszych zasadach współpracy, przeczytasz w poniższym Manifeście.

Pełna samodzielność

Jesteśmy w pełni samodzielni. Decydując się na współpracę z nami, możesz być spokojny_a i skupić się na tym, na czym Ty znasz się najlepiej – czyli na swoich codziennych obowiązkach. 

10+ lat doświadczenia

Strony na WordPress projektujemy i wdrażamy od niemal 20 lat. Od 10 lat robimy to profesjonalnie. Naszym doświadczeniem i rekomendacjami najlepszych rozwiązań dzielimy się z naszymi Klientami. 

10 zadad współpracy z naszą agencją

Manifest Astrotea

Poznaj nasz Manifest – czyli 10 zasad współpracy, którymi kierujemy się przy realizacji każdego projektu. Celem Manifestu jest prezentacja naszych wartości – również tych praktykowanych w codziennym życiu.

Wierzymy, że to właśnie w dużej mierze nasze podejście sprawia, że klienci realizują z nami zawsze więcej niż tylko 1 projekt i rekomendują nasze usługi swoim partnerom biznesowym. 

#1

Projekt realizujemy zawsze w terminie, zgodnie z budżetem i ustaleniami

#2

Projektujemy oryginalne i angażujące graficznie layouty - zgodnie z zasadami UX & UI

#3

Proponujemy zmiany i nowe pomysły, żeby Twoja strona miała lepszą konwersję

#4

Wdrażamy rozwiązania, które sprawdzą się najlepiej w Waszym biznesie

#5

Działamy kompleksowo - od projektu po wdrożenie - tak, aby Twoje zaangażowanie w proces było jak najmniejsze

#6

Wdrażamy sprawdzone rozwiązania, żeby strona działała szybko i bezproblemowo

#7

W przypadku pomyłek / poprawek - działamy tak długo, aż wszyscy będą zadowoleni

#8

Przekazujemy prawa autorskie do całego projektu

#9

Nie zostawiamy klienta samemu sobie - wspieramy Cię nawet po realizacji projektu

#10

Mamy horyzontalne doświadczenie - jesteśmy nie tylko specjalistami od marketingu online, projektowania graficznego i wordpressa, ale również od psychologii, optymalizacji procesów w firmie, czy sprzedaży.