Nasi klienci

Nic nie może świadczyć lepiej o zadowoleniu naszych Partnerów niż fakt, że 90% z nich wraca do nas z kolejnymi zleceniami. 

Na każdym kroku współpracy z Igą miałam poczucie kompleksowego zaopiekowania powierzonym tematem. Iga ma także olbrzymie wyczucie estetyczne we wszystkich projektach, które dla nas przygotowywała. Jej rady i spostrzeżenia były trafne i zawsze na nich polegałam. Polecam!
Anna Romaniecka - Mankiewicz
Dyrektor Zarządzający i Trener w Interactifs Polska
Miałam okazję uczestniczyć na warsztacie Marka Kołodziejczyka podczas konferencji beIT. Wystąpienie dotyczyło precyzyjnego zbierania wymagań od klienta . Było to bardzo pouczające oraz pełne energii spotkanie. Realizowane ćwiczenia były zaskakujące, a prelegent posiadał duże doświadczenie w swoim zawodzie i przekazał cenne praktyki zdobyte podczas realizowanych projektów.
Natalia Sitko
Analityk IT w JIT Team
Astrotea team is dedicated their projects. They have plenty of skills from different sectors and have the ability to use them combined. We worked together on 3 projects and they were always professionally prepared, and gave a lot of input and good energy.
Adam Pastusiak
Software Development Manager, Colliers International
I would highly recommend Iga as a great project manager. I had the opportunity to cooperate with her on several projects and I always enjoyed it. Iga is a person with a can-do attitude, always eager to deliver the best possible results in a given time frame. In a project, she sets the goals, monitors their implementation and communicates clearly with the team, whilst never losing the big picture.
Berenika Witan
Senior Account Executive, Tag
Iga to nie tylko kreatywny grafik, który odpowiada na potrzeby klienta i wychodzi z inicjatywą, ale zawsze dąży do tego, aby każdy projekt był wyjątkowy i "szyty na miarę". Współpraca przebiega bezproblemowo, szybko i profesjonalnie. Polecam z czystym sercem do wszelkich prac graficznych!
Małgorzata Jabłońska
Project Manager, Agencja Holo
Iga, bardzo dziękuję za spełnienie wszystkich moich wymagań przy tworzeniu strony internetowej 4PP za Twoją kreatywność i terminowość. Niezwykle miło mi było z Tobą pracować. Wszystkim Twoim przyszłym Klientom, życzę tak samo owocnej współpracy.
Ewa Czarnecka
4PP, RICS Registered Valuer/ Qualified Polish Valuer
Zdecydowanie rekomenduję Marka Kołodziejczyka, jako dobrego specjalistę. Jest bardzo konsekwentny w dążeniu do pomocy klientowi, zwraca szczególną uwagę na aspekty związane z definiowaniem problemu i jasną komunikację. Jego mocną stroną jest uważność, życzliwość i szczere zaangażowanie w proces budowania zespołu, czego wynikiem jest wdrożenie skutecznych narzędzi pracy oraz mobilizacja do dalszego rozwoju.
Izabela Pydo
Prezes zarządu w Fundacja Fab Lab Trójmiasto
Iga to profesjonalistka, świetnie odnajdująca się w międzynarodowym środowisku pracy. Jej pozytywne nastawienie, energiczność i kreatywność były ważnym atutem działu marketingu w Colliers International. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Iga z sukcesami prowadzi zróżnicowane projekty marketingowe, pozostając nieocenioną specjalistką w zakresie marketingu internetowego.
Michał Denka
Business Architecture Strategist, IT Advisory
Kreatywni, z głowami pełnymi ciekawych pomysłów, chętni dzielić się swoją wiedzą. Do tego słowni, trzymający się terminów. Gorąco polecam!
Ewa Wysłocka
Chata Yoga
Marek to absolutny profesjonalista w dziedzinie analizy biznesu. Nic dziwnego, że biją się o niego firmy. Posiada on zarówno specjalistyczną jak i wszechstronną wiedzę, a jego zdolności interpersonalne oraz metodyczne podejście do tematu czynią z niego doskonały nabytek dla każdego ambitnego projektu. Mam to szczęście, że mogę pracować z nim na codzień i odnoszę czasem wrażenie, że wszystko czego się tknie zamienia w sukces. Nic tylko polecać, ewentualnie klonować 😀
Michał Dąbrowski
Personal Tutor at Language Laboratories